Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kedi kuaförü

roket adam

Öne çıkan mesajlar

kediler o zibiyi ya seviyor ya sevmiyor. manyak gibi bastirarak yapanlari ayri tutuyorum ama ben sahsen kedimi 7/24 ovarak hamur haline getirmis bi insanim.
Hayvan hicbir kosulda saldirgan degil aksine asiri uysal. Istedigin sekilde eg buk katla hicbir girisimde bulunmuyor ama gel gelelim taramaya kalktigimda cildiriyor. Ayni deliligi eve elektrik supurgersi cekerken ve paspas yaparken gosteriyor. Kisacasi cok emin olmamak lazim. Ben o kadar uysal yetistirdim yine de su, tarak, tras olma konusunda buyuk sikintilar yasatiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Furminator iyidir ya, ya seviyor ya sevmiyor değil de benimki ortası, sabit durmuyor ama yaptırıyor. Ama 1 kere banyo yaptırayım dedim, tırnakları da kesmiyorum ben, yara olmayan yerim kalmadı korkudan işedi hayvan, bıraktım sonra.
Artık haftada 1 kuru şampuan + furminatör yapıyorum, kadife gibi hayvan
Sosyal ağlarda paylaş

Mecbur kalmadikca (ustune kimyasal dokulurse vs) kediyi yikamayin. Kuru sampuan da sikintili. Kalinti kaliyor. Kedi yaliyor.

Illa yikayacaksaniz kurallar:

-fiskiye kullanma.
-akan su olmayacak
-ayakta durdugunda govdesine degmeyecek kadar su dolduracaksaniz
-ilk islatmadan sonra ph i kedi icin olan sampuan hemen
-masrapa ile durulayacaksiniz
-suratina kafasina asla su gelmeyecek. Oralar nemli bezle sonra silinecek.

Bu onlemlerle dahi paniklerse sizi paralar. Bazilari sudan olumune korkuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

masa said:

Kediyi tıraş ettirmek çok büyük eziyet.

Sana göre kedinin varlığı bile kediye çok büyük eziyet.

Bizimkini yazın bir iki kez tıraş ettirdik, uysal bayağı uyuşturmaya falan gerek kalmadı ama bir şey değişmiyor bir iki ay sonra uzuyor zaten tıraş o yüzden gereksiz.

Furminator çok seviyor, deli oluyor mır mır kendini taratmak için, haftada bir iki kez yeterli onda da çok fazla alıyor tüyleri yoksa sdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...