Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ghostbusters: Afterlife (2021)

Norak

Öne çıkan mesajlar

teaser süper olmuş, tüylerimi ürpertti. müzik yeter zaten lol.

jason babası gibi fantastik filmler çekmiyor pek ama en azından eski filmlerin izinde olacağı söylenmesi umut verici. harold ramis yapabilseydi keşke ama yine de o şans yok artık maalesef. neyse göreceğiz artık.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 8 ay sonra ...

35 sene ve 30 sene önce New York'u iki defa hayaletler basmış olsa, bunu sonradan doğan kuşakların bilmeme ihtimali  nedir? !1 Eylül'den daha önemli bir olay gibi geliyor bana.

Fragmanı beğendim, ilk filmin şablonunu kullanmamaları artı bir puan.

Komutan tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

yani "çernobil patladıktan sonra başlıyor" diyene "spoiler verme!" diyen bir kuşaktayız ondan ötürü bu fragmanı veya diablo3'te "yok ya iblisler basmamıştır fake news" diyenleri eskisi kadar garipsemiyorum lol.

yani fragman fena değil, paul rudd da güzel ama istediğim şey bu değildi hani. still better than balina mccarthy.

spengler'ı görünce bir geriye alıp tüylerim ürpermedi değil.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

17 saat önce, Komutan dedi ki:

35 sene ve 30 sene önce New York'u iki defa hayaletler basmış olsa, bunu sonradan doğan kuşakların bilmeme ihtimali  nedir? !1 Eylül'den daha önemli bir olay gibi geliyor bana.

Fragmanı beğendim, ilk filmin şablonunu kullanmamaları artı bir puan.

Hikayede kızın akrabası asıl ekipten biri, o yüzden özellikle bahsetmemiş belli ki anası babası, kötü yola düşmesin diye. Ama işte er geç öğreniyor ve atasının izinden gidiyor klişesi.

eldar tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...