Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fatihin en iyi Dairesi ofis olarak kiralık

akirafes

Öne çıkan mesajlar

sardalya said:

sizi yiyor boyle ilan mi olur?

Lütfen pazar alanını seviyesiz yorumlarla kirletmeyelim.

05324322080 no lu telden detaylı bilgi alıp daireyi gezebilirsiniz.

daireye 4500 tl kira teklif eden çok. Ama yalnızca belirtilen iş kollarına verilecektir.

Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

akirafes said:

daireye 4500 tl kira teklif eden çok. Ama yalnızca belirtilen iş kollarına verilecektir.

iyi şanslar karşim , ama o fiyata anca suriyelilere verebilirsin kiraya

o yüzden sanal birşekilde arttı zaten o bölgede fiyatlar, yoksa eski vatan migros'un karşısında , ofise uygun bir daire baktım yakın sürede,3k civarlarına giriş katlar buldum bir sürü, niye senin dairene 4.5k versinler? park sorunu fln var bide.
Sosyal ağlarda paylaş

DoGMeaT said:

akirafes said:

iyi şanslar karşim , ama o fiyata anca suriyelilere verebilirsin kiraya

o yüzden sanal birşekilde arttı zaten o bölgede fiyatlar, yoksa eski vatan migros'un karşısında , ofise uygun bir daire baktım yakın sürede,3k civarlarına giriş katlar buldum bir sürü, niye senin dairene 4.5k versinler? park sorunu fln var bide.

Evet suudi, ırak veya Suriyeli kiracı çok var. Genelde Hac umre veya turizm işi için istiyorlar.
Dairenin tabela değeri çok yüksek. Çok işlek 4 yol ağzı. Akdeniz cad. en iyi konumu. Otopark dersen eğer emlak bankası konutlarında da yerim var. Biliyorsundur vatan caddesi üstünde en önde özel otoparkları var Ama oranın tabela değeri burası kadar değil mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...