Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fatihin en iyi Dairesi ofis olarak kiralık

akirafes

Öne çıkan mesajlar

Bursa'da da bugün "a bankası" ile görüştüm işim gereği, burada iş yapan çok sağlam 2-3 firmanın onlarca çeki yazılmış ve kurtaracak gibi değiller diyordu şube müdürü. İnşaat sektörünün baya zortladığı bu sefer klasik ekşi geyiğinden çıkıyor bence, baya gerçeğe dönüştü. Deniz bitti.

Edit: Açgözlülükten olduğuna katılıyorum. Zamanında aktı hep akacak diye aç gibi saldırdılar 10 satarken 100 tane bina diktiler. Adamların elinde gayrimenkul dolu ama alan yok. Banka hepsine ipoteği koymuş.

Ama bu sadece inşaat için değil, ticarette ne yapıyorsan yap geçerli. Açgözlü, her şeye atlayan biriysen eninde sonunda acısı çıkıyor senden. Büyümek, yatırım yapmak güzel de bazılarının gözü dönüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

o bide beylikduzu dediği esenyurt :) beylikdüzü bahçeşehiri geçti fiyatlarda yaşanabilirliğide en yüksek ilçelerden bence

Ferit abi saygı duydum biraz daha iş yapma şekline

mütahitlerinde çoğu aç gözlülüğünden battı akıllı olanlar misal babam 2011 den satmak için inşaat yapmıyor
Sosyal ağlarda paylaş

Loex said:

o bide beylikduzu dediği esenyurt :) beylikdüzü bahçeşehiri geçti fiyatlarda yaşanabilirliğide en yüksek ilçelerden bence

mütahitlerinde çoğu aç gözlülüğünden battı akıllı olanlar misal babam 2011 den satmak için inşaat yapmıyor

Sizin ailenin yaptığı o gördüğüm binalar konum ve şekil tarzı ile enfestiler yalnız.
Sosyal ağlarda paylaş

YEMEYİP İÇMEYİP NASIL YALI ALDIM (CAPSLER İÇERDE BOL SS'Lİ)

donanımhaber konusu gibi.

dh demişken, 6-7 yıl önce bir başlık vardı. asgari ücretten bir tık fazla alan bekar bir forum üyesi minimum harcama yaparak sıfır symbol almak için para topluyordu. adam nasıl azim etmişse her gece gelip o gün ne kadar harcadığını raporluyordu forumda. günlük açlık eşiğinin minimumu kadar kaloriyi fiyat/kcal formülü ile hesaplayıp harcama yapıyordu. şu bisküvi 0,60 kuruş ve bana 245 kcal veriyor f/p çok iyi bu ay bununla devam ediyorum falan tadında.
Sosyal ağlarda paylaş

akirafes said:

Loex said:

Sizin ailenin yaptığı o gördüğüm binalar konum ve şekil tarzı ile enfestiler yalnız.

O senin guzel bakisindan abi
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün çok iyi bir kiracı çıktı. Bir doktor. Libya Suriye'den nakil hasta getirip burada tedavi ediyormuş. Bir senelik peşin verdi. Ama ne yazık ki stopaj ödememek için iki kontrat istedi. Birisi düşük diğeri normal. İnsanların yabancı bir ülkeye iş kurmaya gidip nasıl vergi kaçırırız diye düşünmeleri çok ilginç. Böyle bir şeyin imkansız olduğunu söylediğimde şok geçirdiler. Yanında iki arkadaşı vardı lalelide tekstilcilermiş. yaklaşık bana 30 dakika her kontratın böyle olduğunu anlatmaya çalıştırlar. Ve bana bir gün süre verdiler düşünmem icin. Çok ilginç.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...