Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyuna gelenler birliği...

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

sanane turk ticaret netindi
anasınıs atıyım biz evden bakır kablo dal upla 400 pingle oynuyoduk adamlar ofisten direk network kablosuyla 20 pingle cs oynuyolardı
cs beta 3 zamanları

hala aklımda magnustu sanırım admini götler azımıza azımıza vuruyolardı awpyi biz adamın koşu yolna keleş atıyoduk 400 pingle vurursa diye

ben ilk broad band aldıgımda arkadaş bize geldi bütü sarjörü sıkıp 1 kursun vuramadı sonra baktık ki herif önüne atıyo ping 60 olunca alışmamış vuramıyo asuhfashufa

cs o kadar bilinmiyor ki oyun oynamak için sözleşiyoduk abi cumartesi 3 te bulusuruz cs oynucaz 5 e 5 diye fasuhfhuasuhfa
Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:

Silphatos said:

guild internetkafesi basmaca

ah ulan ne kafalardı lan bu
ver len +15i mi geri

pendik iceberg kafede 87remzi diye bir eleman vardı, 42 yaşında gibi gözüken lise okuyan bir elemandı adfskh. hg de elemanla küfürleştik diye bizim kafeye gelmişlerdi, rahmetli kafe sahibi ertan abi "lan küçücük çocuğumu döveceksiniz" diye tepelemişti bunları adfskj. herifle aramızda 3 yaş var babam gibi duruyodu hey gidi seneler ak
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de misal orc_lord'un Cansın ile paso anlaşıp anlaşıp yeni server için beynimi s*** hatırlıyorum :D

Ulan ne günlerdi be. HUE dosyalarını ben editlerdim, mavi mor çantayla, custom paperdolla gezerdik. Sonra sabah bi kalkardım Cansından MSN'^den mesaj gelmiş, "Naci ile kavga ettik bıraktım serverı".
En az 10 kez yaşadım şunu ahahahahha

Bunları hatırlıyor musun orc_lord?
Sosyal ağlarda paylaş

Oyanasananin en guzel bolumu teknik destekti ya, ipini koparan abi soyle yap boyle yap diye akil veriyodu millete ama en sonunda yazi yazmayi bilen akilci adamlar galip geliyodu sgdgah Tora vardi hatta ben bile mod olmustum bi ara hey gidi

Ama asil olay TFC idi ya, kantir ayaga dusunce siilkelerler diyip ona akmistim. 2fortta kapisan sniperlar mi dersin, conc jump yapmaya calisan medicler scoutlar mi dersin, hwguyla dumduz kosarak 2fort alt kapidan grenler mi, biri gelir diye yine icerden bomba sallayip sudaki kekolari avlayan engineerlar mi
Hayvan gibi canim cekti lan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...