Jump to content
hunterx

Bi Garage Sale da Benden

Öne çıkan mesajlar

Merhaba,

Buradan olsun WoW forumlarında olsun bazı arkadaşlar durumu biliyor ama çok ağlamadan özet geçeyim istedim.

Genel Bilgi...

Nisandan beri işsiz olarak evdeki bazı şeyleri satarak buradan WoW power leveling yaparak kendime biraz katkı sağladım.Eylülde çalışmaya başlamak istesemde malum krizden kimse almadı tabi işe tanıdık çevrede olmayınca kaldık işsiz.Yazılıma biraz yöneldim orta seviyede Python dilini biliyorum diyebilirim tabi proje bazlı çalışamam ama zaman geçirmelik bişeyler kaptım bunda da yine çevre olmadan biyere gidemeyeceğimi biliyorum.
Neyse sözüğn özü bikaç bişey koyuyorum buralara işine yarayan çok öldürmeden az bakınıp fiyatlara teklifte bulunursanız işinize yarayanlar olursa bende sizde sevinirsiniz.

Öncelikle İstanbul içi olduğunu belirteyim.Görerek alınması taraftarıyım ürünlerin hernekadar referans olacak arkadaşlar varsa da yüzyüze satışa sıcak bakıyorum bende getiririm sizde uygunsanız gelirsiniz yada ortalarda buluşur alış verişi yaparız.

Uzun oldu yine satışa geçelim.ürünler baya bir karışıktır pek birbiriyle benzeşen ürünler değil evde kullanmadığım bazı ürünler kimisi çocuğunu sevindirir kimisi kendini eşini dostunu...

Ürünler

Ego Aio Elektronik Sigara

Anneme almıştım vaz geçemedi azaltmıştı işe yaramıştı ama vaz geçmeden keyinden pek işe yaramıyor bırakmadı sigarasını bunu bıraktı kenara.

Tertemizdir zaten ucu dahi değişiyor.Yarıma yakın likit var yanında kahveli.

https://hizliresim.com/OvEojZ

Serena Şarap "Cabarnet Sauvignon -Merlot" 75cl (2012-İzmir Alaçatı)

Ben İçmem Eşime İş yerinden Yılbaşı için bayiler hediye vermiş bilen bilir fiyatlarını biraz düşüğüne veririm içen varsa elbet ulaşılabilir bir markadır.Değerlendirilsin istedim.

https://hizliresim.com/8a8Yq1

Gausswheel SLX 3.0

Aynı isimle arattığınızda nasıl kullanılıcağıyla ilgili bilgiler mevcut.keyfili bir alet temizdir bikaç çizik dışında lastık dahi inmedi asılı durduğundan.

https://hizliresim.com/RrQDLn

Darth Wader Maske (Ses değiştiren)

Buradaki çoğu arkadaşın abinin bileceği swg oyununu ve filmini çok seven kişiler vardır.
Çalışıyordu ama okstiklenmiş pil haznesi bir eksi ucun bağlantı yeri kırılmış ama halledilir.

https://hizliresim.com/7aADVP
https://hizliresim.com/r5E1mV


Wet Suits

Temiz sağlamdır.İçine işenmemiştir :) Yazın bile kullanılması gerekir uzun süre kalıcaksak suda(rüzgar sürfü vb. iyi oluyor Suya düşme sudan koruma dışında güneştende koruyor.)

Bay Wet Suit (M-L)

https://hizliresim.com/r5E1gz
https://hizliresim.com/16NEYb

Bayan Wet Suit (S-M)

https://hizliresim.com/LlQDpz
https://hizliresim.com/v6ZPgD

İkisini alana hediye Tayt :)

https://hizliresim.com/7aADor
Genel anlamda normal M giyen erkek ve bayana uyar...

Naviforge Saat( Hem Digital hem Analog gösterge)
Hem klasik giyime takım altına hemde spor giyime uygundur.Güzel durur çok kaliteli olmasada 1 seneye yakındır duruyor kendime almıştım ama çalışmadığımdan takmadım(Pilleri bütün fonksiyonları çalışıyor)

1-Gri Renk Kordon Kırmızı Kadran(siyah iç)
https://hizliresim.com/k9E6EA

2-Siyah Renk Kordon mavi Kadran(siyah iç)
https://hizliresim.com/alXYX5

Küçük parmak Drone :)
Katlanır kanatlar takla atma fonksiyonu gerçekten çok seridir yerden 1 karış yukarıda dahi etkilenmeden hava akımından baya seri kullanılabiliyor.

https://hizliresim.com/36AzA2
https://hizliresim.com/RrQDQ6
https://hizliresim.com/pbEnEm
https://hizliresim.com/WqbDb2

Bi Boy Büyük Drone :)

JJRC H37 Elfie Drone(2 ekstra Pil Var yaklaşık 22-24dk oynama)


https://hizliresim.com/oXEVEk
https://hizliresim.com/ZXY3YZ
https://hizliresim.com/lqEZEb

Bilinen çok tutulan bir modeldir.yine katlanır kanat kumadayla değil telefon üzerinden wi-fi ile kullanılır kamera kendi çine ve telefona kaydedebilir resim ve videoları.Gyro kontrol normal joistik kontrol gayet rahattır. (rota çizim eklenmiş sanırım) Pili bitmesin diye kullandım bikere şarj ettim beklemede.

Art-Tech(RC Flight Simülatör 6ch)

USB bağlantılı temiz sağlam

https://hizliresim.com/DY3D36

USB 3.0 Çoklayıcı (kasalar için)

https://hizliresim.com/Em3D38

ADSL Kablosuz Modemler

https://hizliresim.com/jgB6Bn
https://hizliresim.com/26jajj
https://hizliresim.com/Ba8z8v

Nostaljik Akordiyon
Ufak biyerinde yırtık bi tuşunda kaçak var ama çok güzel duruyor :)

https://hizliresim.com/r5E1D1
https://hizliresim.com/7aADLa
https://hizliresim.com/P1QDV7

Çok Hoş Ombre Peruk(ek saç 70cm )
Saç altına takılır koyu renkte güzel durur :)

https://hizliresim.com/V9ED7P
https://hizliresim.com/16NEoG

Küçüklere Denge Bisikleti
Koltuk ve gidon ayarlanabilir.Tertemiz.

Pembe ufak
https://hizliresim.com/8a8z8Q

Kırmızı Biraz Büyük
https://hizliresim.com/YQ464l

Sırtta Çocuk taşıma Aparatı

Kangurudan biraz hallice kullanımı daha rahat sandalye niyetine bile kullanılır hafiftir Omuzlara bele yük bindirmez.

https://hizliresim.com/MVkDZ2


Arzum Biberon ve mama ısıtıc
hiç kullanılmadı tertemizdir.

https://hizliresim.com/qdEvDQ
https://hizliresim.com/9aGN7r

21 Numara Ugg

Biz giyemedik hızlı büyüyor yeni doğana alıp yürümesede süs olarak giydirilir.18-19-20 çok rahat olur.

https://hizliresim.com/lqEZDE

3Lü Arap Bebek
Et Bebek 1 büyük 2 küçük oynamaya kıyamazsınız süslük

https://hizliresim.com/grX6GZ

Özelliğine bile bakmadığım Bilgisayar Kasası
Resimlerdeki işlemci özelliğinden çıkarım yapılabilir.Eskidir baya.

https://hizliresim.com/Gm3Da7
https://hizliresim.com/y6Vqga
https://hizliresim.com/WqbDmL


Elektrikli Scooter(koltuklu)
sağlamdır güçlüdür baya 84 kiloda beni yavaş ama 58 kiloda eşimi baya seri bir şekilde taşımakta.Koltuk Çıkarılabilir.Gidon ayarlanır.Aküleri bitiktir 24 Volt (2x12v 4.5a gerekli)İnidirmli alınır GG'den ama kışın tavsiye etmem kuru aküler 2-3 ay yatarsa ölüyor.Şimdi alınıp yaza aküyle keyifli dakikalar geçirilebilinir.

https://hizliresim.com/alXYmO

Banyo Dolabı Aynalı Ünite

Kendi Dolabımız Su almasından doalyı çökünce almıştım altını ben kullandım aynalı ünütesi tertemizdir dolaplar 2 bölmeli Spot lamba ve Priz mevcuttur.Sıfır sayılır.

https://hizliresim.com/pbEnlLBir ürün ve letgo linkini daha ekleyeyim dileyen bakamayan da oradan baksın başka ürünlerde var.

Samsun Note 3 eski Amiral gemilerinde yedek kalem uçları bile durmakta 7.0 yüklü ama 8 e kadar takip. Ettim 9 yükleniyor u bakmadım en son sürümü yükler veririm lineage OS yada temizler standart desteklediği halde veririm.
Kızıma ayırmıştım kalemiyle filan rahat eder diye ama tablette var ufak kaptırıyor kendini YouTube kanallarında geziniyor

.

https://letgo.onelink.me/O2PG/a2b8d465

bahsettiğim gibi birbirinden bağımsız ürünler genelde ama işine yarayan olur gerçekten garajda tutuyormuş hissi oluşmuştur ama çoğu salonda kızımda daha odasında yatmadığından bazıları da orada :P

Şimdiden teşekkürler

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Evet Güzel bir alet kendi çabamızla ivmelendiriyoruz hız kazandıkça denge daha rahat tabi hafif eğimli yerde gidilir rahatlıkla ama düz yerde yoruyor insanı ben waveboard değişik scooterlar kullandığımdan bu kaldı kenarda maalesef.

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Evet sağolunda biraz hareketli kalsın istedim durmadan boşuna uplamayalım diye ihtiyacı olan sorar orta yol bulunur konuda hareketli kalır dedim.Yoksa Aynıları letgo da hazır vardı özen göstermek istedim buraya ufak açıklamalarla :)

Her nekadar trollemeye baltalamaya hazır arkadaşlar olsada keyifli bir forum burası onlarda tat katıyor.Gelmediler bu sefer konuma ama üstüme çekeyim dedim^^

Gausweel içinde şuan Türkiye'de satışı yok diye biliyorum.Bundan yararlanarakta 230 tl son fiyat 200 TL diyelim kılçıksız olsun:)

Şimdi ufak bir araştırma yapanlar Türkiye fiyatını bulurlar 2 sene önceki 200'den satılan ama hem olmaması hemde alım gücünün artık baya bir düşmesiyle mecbur artıyor 2.ellerde her üründe...

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Kriz böyle işte patideki garage salelar hep postu bol olanlar arasındadır gel gör ki kimse yazmamış ya satılanlar çok gimmick ya da kriz patiyi de vurmuş.

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
İnşallah tez zamanda iş bulursun da satmakdan vazgecersin.bende şu dronların fiyatini soriyim.en ufak parmak boy kaç gayme?

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
alacağım olmasa bile artık şu hızlıresim'i kullanmayın abi yurtdışından erişim yok siteye göremiyoruz hiç. snaggy, resmim, imgyukle gibi siteler var alternatif

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Kaldıramadım da buradan bir bayan letgo dan rica etti çocuğu beğenmiş teki zannetti ama 3 unu verdiğimi belirttim. 80tlye haftaya kadar tutucagim olmazsa sizinle irtibata geçerim uygunsa.

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Haklısınız bende yüklerken uğraştım Kucuk resim gösterir diye uğraştım araştırdım ama olmadı link şeklinde koydum görülsün en azından bilgi olsun diye irtibata geçerseniz neyle ilgilendiginizle istediğiniz yerden resim yükler atarım yada letgo linki veririm. Buradan da vereceğim koyamadığım belki ilgi çeken ürünler olur diye.

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
120 filan söylüyordum ama 100 yine düz olsun ufağı gerçekten seri bir cihaz yine evde denedim pili bitmesin diye 1 şarj oynayıp bıraktım kutusuna.

Büyüğüde ekstra pil var piller pek sokulamıyor Türkiye'ye aslında yanında aldım ben şimdi daha da sıkılaştı gümrük piller para ediyor denebilir. 350'yede onu veriyorum. 2'si alınırsa (ki gereksiz olur belki ama biri hediyelik biri kendinize filan) 425 TL olur.

Pillerin olması iyi oluyor kumanda yok bide telefondan kullanıyorsun at cebine kayıt yapsan da 20dk alıyorsun telefona kayıtta uçuş süresi tabi oyuncak kategorisi fazla bişey beklememek lazım oyuncak kategorisi gibi çok tutulan model olsada.

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Bir ürün ve letgo linkini daha ekleyeyim dileyen bakamayan da oradan baksın başka ürünlerde var.

Samsun Note 3 eski Amiral gemilerinde yedek kalem uçları bile durmakta 7.0 yüklü ama 8 e kadar takip. Ettim 9 yükleniyor u bakmadım en son sürümü yükler veririm lineage OS yada temizler standart desteklediği halde veririm.
Kızıma ayırmıştım kalemiyle filan rahat eder diye ama tablette var ufak kaptırıyor kendini YouTube kanallarında geziniyor ;)

https://letgo.onelink.me/O2PG/a2b8d465

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
abi büyüğü dediğin bu değil mi?

https://tr.gearbest.com/rc-quadcopters/pp_1115579.html?wid=1433363¤cy=TRY&vip=15281062&gclid=Cj0KCQiApvbhBRDXARIsALnNoK220GAOoKMyOm5lAJfbUsUhsAL0_GyY0FCZR8z0djXg30SuOoW_0u0aAhUUEALw_wcB

sıfırı 150-200 aralığındayken sen niye 350'ye veriyosun onu anlamadım, okunmuş drone mu?

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@Xenocide cevap

Buyurun alın bisey diyen yok bitane pilsiz getirmiştim. 300e verdim. Bu 2 ekstra pille tanesi 15 20 burada 45 50tlye satılan pillerle veriyorum. Yine iyidir şuanda ki gümrük sorunlarını bilene ki buranın araştırıp bulamayacağını düşünücek kadar sığ değilim ki buradayım senelerdir. Almak beklemek takıldı gelemedi sıkıntısını yaşamak istemeyen gayet alıyor. Ki 125 aldığım daha büyüğünü yine anlayan birine 425 verdim. Kazikliyormusum gibi düşündükten sonra kullandıklarını neden alalım ki diyede düşünülür.

Letgo satışlarıma baktığınızda baya büyük ürünler düzgün fiyatlarla ederinden sattım ki satış oldu. Ederi bana göre bu size göre oradaki fiyat Türkiye fiyatlarının altında neden vereyim bide enpati kurup böyle düşünün zaten o fiyata alıp çöp olsa da fwrketmez diyen çok oynayacak kişi alır değerlendirir.
Diğer drone baktığında da 30-40 dersin neden 100 verelim dersin.ki 20 lira bile değilken burada 100 tlye satılan daha ufskları vardı.Genel olarak hiçbir ürün oradaki fiyattan turkiyede satılmaz evet 2 katı fiyatı belki size gerekmey3bilir. Şuan turkiyede giren hiçbir ürün açılmadan geçmiyor ve pil drone olduğu düşünülürse ufak fiyatlardan bile aldım deseniz belgeler isteniyor. Vergi çıkıyor kaldık piller girmiyor. Neyse deneyen alır satarken ben enpati kuruyorum alirkende bunu beklerim alicidan diğerinde 30 40a bulunuyor 100 TL zamanında. Microlar 15 20den giriyordu 100den satılıyordu herkesin 3vinde vardır belkide.
Beklemeyi(pil olduğundan gemiyle gelir) ve takılma gelmeme gibi olayları sorun etmeyenler alabilir bahsettiğin site amazon değil sonuçta dispute ye bile kesin dönmeyen yüzde 20 teklif eden bir site...

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Olmasında zaten yanlışta yazmıştım sağolsun moderatorümüz değiştirdi demekki anlamınıda yazılışını dab ilmiyormuş oluyorum.Bir çok şeyi devrik yazmamdan da yanlış yazmamdan da konuşmayı/yazmayı bilmiyor oluşumda çıkıyor.Sizin 10binlerce mesajınızdan süper bi şekilde bu konulara hakım oluşunuz ve çok iyi durumda oluşunuz da ortaya çıkıyorki herhangi bir garajdan satış yapılsa dahi yazı bile yazmamanız gerekiyor.Ama burada akbaba gibi çökmek uyguna ne varsa götürmek ve havalar atarak post kasmanız daha iyi geliyordur.

Neyse benimde bile bile konu açmamam da gerekiyor böyle itici konuşmam sizin gibilerin almasını engelleyecekse engellesin satışımı yeteri kadar satış yapıyorum anlayana letgo tayfasından beter bikaç kişiyide buradan paylamış oluyorum böylelikle.

Bile bile trol ve ölücüleri çağırıyoruz ama senelerdir çok şükür çok tanınmasamda güvenilir olduğumu biliyorlar haftalarca accountlarını teslim eden insanlar para veren insanlar account sattım 2008 yılında 2 3 tane en pahalı zamanlarında dahi gold 1 tl iken 200 gold sadece sattım eminim şuanda milyonlar alıyorsundur son durumu bilmiyorumda.

Neyse isteyen ilgilenen alır istemeyen fırsatı olan yurtdışından alır çamuruyla bile uğraşmadağım senin igliendiğin kasada hediye olsun dilersen yakışan budur bana heralde...

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
yazdıklarını anlamak için gerçekten 3 kere falan okuyorum o ayrı konu da;

hani şu yazdığınla kimliğini zaten belli ettin. Güvenilir olup olmamakla ilgili herhangi bi şey mi söyledi burada birisi sana? sıfırı 150 lira olan şeyi niye 350 liraya veriyosun diye sordum, namus meselesine çevirdin olayı. Kendince kıçından bi sebep üretmişsin, kendince geçerliliği de vardır, alıcı da bulursun illa bi enayi, onlar kolay işler. Lakin şu saatten sonra üstüne para versen almam zaten. Kendini sonsuz haklı gören insanlar ne acayipsiniz ya, bu kadar adam sana bi yanlış olduğunu söylüyor, sen çıkmışsın "ego kasöyö post kasöyö öhöhöhö"

he amk işimiz gücümüz yok, 12 yaşında velediz, senin götü boklu başlığının altında post kasıyoruz he. Ülkedeki herkes seninle aynı frekansa giriyor zaten yavaş yavaş, lüzumsuz özgüven. en çok ben haklıyım, diğer herkes bok.

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Senin kadar olmasa da özgüvene sahibiz zaten amcın belliydi nekadar diye sorarken sonradan çıkarttığın fiyattan sadece bu post ta değil her postta aynısın tarzından da belli senin de ne olduğun 3 kere okuduğuna cevap verme gereği duyduğuna göre bi yer etmişiz bağrında oturmuş ki konuşuyorsun hala aynı yöne gidiyorsa dönde bi bak nereye gidiyor diye senin gibiler yüzünden sana terse dönmüş olmasınlarda getittir sok türkiyeye ben 350den alıcağım senden söz bu konu kapansa da resimlerle biyerde belirtiriz anahtar teslim gibi el sıkışırken bak bakalım 50 lira cebine kalıyor mu? he dersin şimdi senlemi uğraşacağım haklısın hiç uğraşmıyorsun konuşana kadar şimdi sipariş vermiştin alıcak olsan okadar ucuza bulmuşken...

Neyse gel 150ye vereyim madem buldun diyeceğimi mi sandın anlamadım da ifşa ettin herşey pahalı oldu şimdi sayende kimse almaz zannederek kendini tatminde ettin.Dilersen yaz dilersen yazma senin gibi insanlarla zaten işim olmadı olmazda...

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
hunterx said:

Bile bile trol ve ölücüleri çağırıyoruz ama senelerdir çok şükür çok tanınmasamda güvenilir olduğumu biliyorlar haftalarca accountlarını teslim eden insanlar para veren insanlar account sattım 2008 yılında 2 3 tane en pahalı zamanlarında dahi gold 1 tl iken 200 gold sadece sattım eminim şuanda milyonlar alıyorsundur son durumu bilmiyorumda.


LOL

ne zirvalamissin bilmiyorum ama ben burdan olucu veya mezarci alisverisi yapmadim.

tam tersine iki tarafi da memnun edicek satislar yaptim hep:

adil 2. el fiyati = min. guncel fiyat * 2/3 (hatta %10 da dusuk koyar cogu insan pati <=> pati diye)

1900TL'ye de okuturdum bunu, 6 ay bekleyip 2200TL'ye de okuturdum:
https://forum.paticik.com/read.php?27,8841712

tek zeki sensin cunku.

kimse senin silik dronelarini ucuza kapatmaya calismiyor, cok da fificopter.

LETGO'da basarilar dilerim.

_
okudugunu anlamayan icin ozet:
150TL'ye aldigin seyi 250TL'ye satmaya calisip bir de bunu savunuyorsun.

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
hunterx said:

Neyse gel 150ye vereyim madem buldun diyeceğimi mi sandın anlamadım da ifşa ettin herşey pahalı oldu şimdi sayende kimse almaz zannederek kendini tatminde ettin.Dilersen yaz dilersen yazma senin gibi insanlarla zaten işim olmadı olmazda...


sizofreni falan var herhalde sende?

kimse senin fificopterlerinle ilgilenmiyor, tavrin ve tarzin cok itici.

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum eklemek için lütfen giriş yapın

Giriş yaptıktan sonra yorum ekleyebilirsinizHemen giriş yap

×
×
  • Yeni Oluştur...