Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bi Garage Sale da Benden

hunterx

Öne çıkan mesajlar

Zencileri 2 bayan istedi kızları için geçen hafta ayırdım karşıdan gelecekti gelmedi. Diğer bayanı beklettim oda sadece büyüğü istedi bandırmaymis aldiracağı yakınına ulaşıcak alıcısı var kaldıramıyorum buradan da satilinca belirtirim mesajlarda. Fiyatını söylemeye korkuyoruz artık ama 80 TL ye gitti sayılır onlar ;)
Sosyal ağlarda paylaş

hunterx said:

Zencileri 2 bayan istedi kızları için geçen hafta ayırdım karşıdan gelecekti gelmedi. Diğer bayanı beklettim oda sadece büyüğü istedi bandırmaymis aldiracağı yakınına ulaşıcak alıcısı var kaldıramıyorum buradan da satilinca belirtirim mesajlarda. Fiyatını söylemeye korkuyoruz artık ama 80 TL ye gitti sayılır onlar ;)

nocontext

içeriği bilmeyince bir garip anlaşılıyor mesaj fasd
Sosyal ağlarda paylaş

Heh yaklaşım güzel olunca açıklama da o şekilde gelişti kendini katarak bile espiri yapabilen insanları görünce sevindim bende ;) Duruma göre yazdım.Bebekler zenci resme bakamayanlar için 1 büyük 2 küçük kardeş yanyana ;) Et bebekler güzeller ilgi çekiciler Aramadı bayanlar uzakta olduğundan heralde istanbul içi anadolu yakası varsa bende teslim ederim ;) köpeiğimiz olduğundan(JRT) haftasonları haftaiçi onla ilgilendiğimizden pek zaman ayıramıyor kızım bebeklere :)

70 tlden veririm 3 ünü 50 büyük boy küçükler 10'ar tl gibi düşünülebilir ilgi varsa...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...