Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bi Garage Sale da Benden

hunterx

Öne çıkan mesajlar

becerememis de cevap atmayi zavallim.

hunterx said:

Goering said:

Konuya gitmek icin tiklayin: https://forum.paticik.com/read.php?27,8981346,8983014#msg-8983014
hunterx said:

Bile bile trol ve ölücüleri çağırıyoruz ama senelerdir çok şükür çok tanınmasamda güvenilir olduğumu biliyorlar haftalarca accountlarını teslim eden insanlar para veren insanlar account sattım 2008 yılında 2 3 tane en pahalı zamanlarında dahi gold 1 tl iken 200 gold sadece sattım eminim şuanda milyonlar alıyorsundur son durumu bilmiyorumda.

LOL

ne zirvalamissin bilmiyorum ama ben burdan olucu veya mezarci alisverisi yapmadim.

tam tersine iki tarafi da memnun edicek satislar yaptim hep:

adil 2. el fiyati = guncel fiyat * 2/3

1900TL'ye de okuturdum bunu, 6 ay bekleyip 2200TL'ye de okuturdum:
https://forum.paticik.com/read.php?27,8841712

tek zeki sensin cunku.

LETGO'da basarilar dilerim.

Aynen devam kendinizden düşük gördüklerinize bile bukadar açıklama yapıyorsanız seviyenizi bidaha kontrol edin insanları lüçük görmeden trollemeden yapılan açıklamalara çizgisine bakın forumda ki.Neyse aynen devam çok başarlı hayatlarınız olabilir ama mutlu değilsiniz ki insanlara bukadar çok saldırıyorsunuz.Bi bak bakalım o wetsuitler senin benim evimde köşede durabilecek şekilde ürünlermi yoksa gerçek anlamda yaşanılan yerlerde bu satış anlamında bir garajda bekleyecek ürünlermi çamurlu kasa senindir tepe tepe kullan ama sen istemezsin onuda küçük gördüğünden sanki alıp evinde biblo niyetine sehpaya koyucaksın...
Sosyal ağlarda paylaş

nasil da kendini biliyor.

hunterx said:

Goering said:

Konuya gitmek icin tiklayin: https://forum.paticik.com/read.php?27,8981346,8983017#msg-8983017
hunterx said:

Neyse gel 150ye vereyim madem buldun diyeceğimi mi sandın anlamadım da ifşa ettin herşey pahalı oldu şimdi sayende kimse almaz zannederek kendini tatminde ettin.Dilersen yaz dilersen yazma senin gibi insanlarla zaten işim olmadı olmazda...

sizofreni falan var herhalde sende?

kimse senin fificopterlerinle ilgilenmiyor, tavrin ve tarzin cok itici.

İticiliği yazdım zaten senin onaylamana gerek vamı bilinçli sizin gibilere cevap verdim madem seviyeme indiniz kral dairenizden katlanıcaksın yada girmeyeceksin benim çöp çamurlu ürünler sattığım 2 katı fiyat istediğim ürünlerin satıldığı konuya...
Sosyal ağlarda paylaş

Kendi türünüzle ne güzel destekliyorsunuz ya insan diyemiyorum size valla insan olarak yaratıldığınız için bir değeriniz olabilir ama sadece burada başarı etmiş aile geçindirmeyi bilmeyen işlerini halletmek bi yerlere gelmek için afedersiniz bitarafları yalayan insanlar burada ne tavırlar sergiliyor 2 kuruş fazla yazıldı diye.Sizin gibi yapmadığımız eksik evraklarla yöneticilerimizn diretifiyle işlem yapmadığımız için şuanda işsizim sizin gib olsak en iyi yerlerde olurduk.Çok şükür 10 aydır evdeyim ama eminim senden iyi yaşıyorumdur nekadar zengin olsanda yada öyle hissetsende...
Ederi benim için budur.Almazsın ne var yazmazsın gelip haklı çıkacakmış gibi hem pm den saldırıyor cevap vermek yerine buradan paylaşıyor ben bilmiyormuyum böyle yapacağını kendini okadar çok belli ediyorsun ki herkeste okusun aman almasın letgo tayfası dh tayfası diye küçümseyin kimse sizin seviyenize çıkamaz zaten tuzu kuru olanlar her satış fırsatını değerlendirip 2 kelime yapıp burada yanına çekip insanları saldırıyorsunuz ya çok iyi yapıyorsunuz rahat uyuyun aman hak hukuk düşünmeden devam.

Ben uyguna alıp pahalıya satıyorum evet dün peg prego chooper aldım 300 e 1000 den aşağı satmam kızım kullandıktan sonra liste fiyatıda 2300 den fazla ve türkiyede yok.takip edersin...
Sosyal ağlarda paylaş

hunterx said:

Merhaba,

Buradan olsun WoW forumlarında olsun bazı arkadaşlar durumu biliyor ama çok ağlamadan özet geçeyim istedim.

abi iyi niyetle yazıyorum bu mesajı da daha konuyu açarken ağlamaktan falan bahsediyorsun, tarzın sürekli acındırmak üzerine insanlara kendini kötü hissettirmeye çalışıyorsun. ürünlerin hakkında yorum yapılıyor olayı kişisele çeviriyorsun.

anladığım kadarıyla küçük kızın var aile geçindirmeye çalışıyorsun maddi sıkıntıların var kolay değil ben de aynı yollardan geçtim, geçiyorum hatta. ama böyle yaparak bir şey elde edemez, elde edebileceklerini de kaybedersin. sosyal hayatında rahat olamasan bile buralarda rahat takılmaya çalış. nerede hata yaptığını düşün biraz.

iyi satışlar.
Sosyal ağlarda paylaş

kendi kendine çok gaza gelmişsin ya.. garage sale topiclerinin açılış amacını bilmiyor olabilirsin, birisi çıkıp bunu söylediğinde liseli ergen gibi alınmanın manası da yok. hmm demek böyleymiş dersin geçersin.

topicde sana karşı kişisel herhangi bir şey yok, açıp bakınca görebileceğin gibi diğer 1238518951 tane pazar alanı topicinde olduğu gibi haklı sebeplerle baltalar çekilmiş. Ama sen inatla tartışmayı kişiselleştirmeye çalışıyorsun.

sebebinin ne olduğundan bağımsız sen ikinci el bir ürünü X fiyata satıyorsan ve birisi bunu nette X'ten az bir fiyata buluyorsa bunu paylaşır burada. Olması gereken de budur zaten, adamın alıcı olup olmaması bir şeyi değiştirmez, yaptığında da yanlış bir şey yok. Senin buna karşı kendince haklı gerekçelerin varsa bunları da yazarsın almak isteyen ikisini de değerlendirip karar verir. Senin istediğin (senin gibi 41521 tane satıcının pazar yerinde istediği) sattığından ucuza bir ürün varsa paylaşılmasın ki sen rahat rahat yüksekten sat.

adam sırf senin 300 kusur dediğin şeyi 150 liraya bulumş diye yok siz üstten bakıyorsunuz, yok insan değilsiniz, yok efendim ben sizin gibi göt yalamadığım için işsiz kaldım..

ne alakası var konuyla ???

1 değil 2 değil şu pazar yerinde piyasanın üstüne ürün satmaya çalışan herkes çirkefleşip sağa sola saldırmaya başlıyor.

ayrıca çok kötü yazıyorsun, okumak ve okuduğumu anlamak için ekstra çaba sarf ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

@ahmedinejad
Sosyal hayatta çok rahatım acındırmak için yazılmıyor onlar durum belirtiliyor.Ağlama gibi gelmesin diye.Kişisele çevirmek zorundayım insanlar mala değil bana saldırıyor çünkü. mal alıcağı varsa uyguna bulur alır bak yarı fiyatını bulmuş acaba giden arkadaş alıcak mı?Hayır tabiki de amaç saldırmak için.Memleketin hali açık iş bulmak zor ama her hafta sonu 2 gün çıkartıp gezdirebiliyorum hafta da 2 gün sinemaya gidebiliyorum. Çok şükür acınılacak halde değilim kendini biyer de gören insanları ezen kişilerin olamayacağı bir hayat yaşıyorum.Allah'ıma şükürler olsun kimsenin 3-5 kuruşuna muhtaç değiliz.Elimdekileri çıkartıp yine bişeyler alıp değerlendirmeye çalışıyorum sadece.Anlamak istemedikleri çok fazla şey var istediklerini elde ettiler.Kınalar kargoya vereceğim istedikleri ürünlerle birlikte (ücretsiz)...

@applev0dka
Haklısında burada konunun başlığının önemi yoktur.Zaten doğru bile yazmadığımı moderatörün düzelttiğini bile belirttim anlamını da bilmiyor olabilirim sadece tatlılık olsun diye yazdım.Elimdeki 2. eller olduğu karışık birbirinden bağımsız birçok ürün olduğu açık.Kaldı ki fiyat verilen ürün sıfır.Alıp getirebilen varsa o fiyattan farkını koysun ben alacağım elbet alıcısı bulunuyor.

Orada bir açıklama yapılmış sıkılıp okumak istemeyen için durum belirtilmiş.Biraz daha yapıcı olabilir arkadaşlar ama birinin ağızının payını veriyorsun başka yerde dost olduğu arkadaşı okumuş oluyor geliyor o saldırıyor.Pm den olsun buradan olsun.O susuyor yok kötü yazıyorsun şunu bunu yapıyorsun diyen çıkıyor zaten istenilenin bu olduğu açık kendimi savunmam gerekiyor nekadar itici olursa olsun açıklama yaparım.Hep püskürttüm senelerdir açtığım konularda işlemimi de yaptım.Burada hakkaniyetli insanlar var yapılanın da yanlış olduğunu biliyorlar üstüne benim davranışım yanlışsa belirtiyorlar güzelcene...

Benim hatam gereğinden fazla açıklama yapmam.Bulduysan al kardeşim oradan benim fiyatım budur diyip geçmem gerekir ki hiç yapamadığım bişey.

Haklı olarak savunurken de belli bir seviyenin altına düşülüyor.Nekadar haklı olsanda itici geldiğinden kötü duruma düşülüyor amaçlarını bilerek cevap vermek hata ama birisi ağızlarının payını vermezse heryerde türüyorlar.Haklı zannedip kendilerini çok kişiyi kaçırdılar her konuya yazmadığım için mesaj sayısı yok ama çoğu 10000 likten daha fazla buradayım o rozetleri rütbe zannedip beğenmedikleri dh tayfası gibi davranıyorlar ona takılıyorum.Baktığında birbirini destekleyen aynı tip konularda takılan mesajı sayıca ama benim bir konuda yazdığımdan daha fazla kelime barındırmayan şekilde yazan insanlardır.

Bir anlamı yok artık konunun buradan 3-5 kişi almasa da olur ben kendi çöplüğümde(letgo) takılırım...

@Dynun

İçtenlikle olan herşeye saygım var düşüncelere ama saygısızlığa asla.

Susuyorum konunun amacı kalmadı ulaşmak isteyen letgo dan ulaşabilir.Kötülesede herkes kullanıyordur eminim bişey satmak/alm ak için

Verdiğim rahatsızlıktan dolayı herkesten özür dilerim.İyi günler.Buraya yazacağım bişey kalmadı.Amacı başkaydı.Cevap siteyenler özele gelebilir sonra buradan yada istediği ortamdan paylaşabilir....
Sosyal ağlarda paylaş

hunterx'in yazdiklarini okuyunca ben de cok uzuldum:

her turlu agitasyon/ajitasyonu yapmis, sonra kendimi acindirmaya calismiyorum falan da yazmis?

azicik kendine saygin olsun, kendini asagilamak/ alt gormek nasil bir komplekstir?
+
hala adam, kendi deyimiyle "elinde kalmis" urunlere SIFIR diyebiliyor.

ben utandim ayni havayi soluduguma.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...