Jump to content
Gangren

The Division 2

Öne çıkan mesajlar

§ 15 Nis 2020, 17:07

Ps store’da yine indirimi girmiş 40 lira olmuş. 
yalniz şimdi düşündüm de hiç oynamadığım ny haritasına çuvalla para verdik ya. Her tarafı bug dolu, yolda yürürken kafana sürekli grenade yedigin cirkin bir harita bir de. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 15 Nis 2020, 17:30

sırf o haritaya vermedik, yeni sistemlere ve yeni level cape de verdik.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 15 Nis 2020, 17:57

Orası öyle ama tanker dışında söyle güzel haritaları olaydı iyiydi. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 17 May 2020, 00:42

en son boss'u da eklemişler ana boss'u unlock etmek için, 3 gündür onu yaptım da yarısına gelmiş oldum. hoş gerçi final ödüle ilgim yok ama hikayede ne oluyor diye tamamlamaya çalışacağım. sezonun bitime 1 ay kalmış, bilginize.

challenging'den de hard'a çektim, hiç çekilmiyor bullet sponge.

Sam tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 17 May 2020, 12:18

Jüpiter kısmı ayrı instance olmuş girip sürekli yapabiliyorsun. Orası iyi. Ödüller ilkindeki gibi değil tabi. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 22 May 2020, 16:28

Ptr patch notları yayınlandı. Assault rifle ve mmr baya buff almış. Rifle’lara beklenen nerf gelmiş. Oyun bir anda bambaşka olacak. Güzel hareketler bunlar. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 26 May 2020, 10:40

PS4'de katıldığımız bir clan var mı? sıkıldım tek başıma oynamaktan. Newyork aldım ama henüz gitmedim. World tier 2'deyim. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 26 May 2020, 17:48

Ben dün yuzdedokuz diye bir clan buldum girdim. Az kişi olmasına rağmen aktif adam var. Gold sandık alırız bu hafta sanırım. Giriş de serbest davet istemiyor. Ahmetosi benim psn ekleyebilirsin oyundan. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 26 May 2020, 19:27

arkadaşa oyunu aldırdım. beraber oynıcaz. tier 2 charla girerim clana. arkadaşın karakteri oldumu onu da sokarım

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 31 May 2020, 20:12

Bu oyundaki ışık kullanımı ve ayrıntı seviyesi mükemmel ya. Her oynadığımda hayran kalacak bir şey buluyorum. Su birikintisine ayak bastığında oluşan hafif dalgalanmalar bile muazzam yapılmış. 

assault turret/drone ikilisi baya moda bu arada. Heroicleri falan easy mode yapıyor. Tu10 gelmeden somurmek lazım iyice. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 31 May 2020, 21:46

ben de herşeyi maxlayınca mükemmel gözüküyor ama lvl4 pointler hala kasınç, sanırım maxlmadan bitirmeye çalışacağım manhunt’ı.

gerçi baktım dün de ptrda chameleonu filan bayağı bufflamışlar, belki de yamayı beklerim sezon bitmeden gelirse. gerçi iki hafta kaldı sanırım, sezon bitince mi gelecek acaba?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 01 Haz 2020, 02:15

Haziran’ın ortası gibi diyorlar. Sezon bitecek ondan önce galiba. Event kalmadı zaten bu guardian eventi de yarın bitiyor. Cp4 her zaman zorlayıcı oluyor. Buildim ne kadar iyi olursa olsun en az bir kere ölüyorum her seferinde. Olmeden yaptığım tek build mortar/cluster spell build. Havada uçan cesetler falan çok zevkli. Ama yanına yanaştırmayacaksın kimseyi. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 18 Haz 2020, 07:01

hakikaten max ayarlarda hem mükemmel görünüyor oyun, hem de fps yüksek. nasıl bu kadar verimli yapabildiklerine hala şaşıyorum. yeni gpu ile seyretmesi çok keyifli oldu.

100’leyemedim sezon lvlı ama bitirdim son gün manhuntı neyse ki, 90 olup matrix emoteu aldım ya yeter lol. yeni yamada chameleon bayağı güçlenmiş gibi, denedim biraz. sezon başlayınca girip bir bakarım gene.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 18 Haz 2020, 08:08

dx12 low overheadine teşekkür et

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 19 Haz 2020, 07:43

atmosfer geceleri bir başka oluyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 19 Haz 2020, 07:52
23 saat önce, Silphatos dedi ki:

dx12 low overheadine teşekkür et

ediyorum zaten, keşke daha çok oyun değerlendirebilse onu.

geceleri de gündüzü de çok iyi oyunun ya. aslında grafiğin güzelliği bir yana, o güzellikte bu kadar hafif olması etkiliyor beni. çünkü bunun kadar güzel görünmeyen oyunları daha az fps ile oynuyorum bir yandan.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 19 Haz 2020, 12:31

Stadia'da muthis performans veriyo oyun ve hagaden cok guzel

grafigin onemli oldugu oyunlari Stadia'da oynuyorum artik. cyb3rpunk ps4 pre-order imi iptal ettim

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 04 Oca 2021, 07:21

Epic gameste dlc+oyun kuponla 20tl oluyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

• Yeni Oluştur...