Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Division 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

videolara henüz bakamadım ama oyunu expansion ile devam ettirmeye çalışmaları olumlul.

referral'a bastım ama oynamaya başlamadan yapmak lazımmış, işe yaramadı sanırım.

neden bu kadar indirim yaptıkları son zamanlarda belli oldu ama, expansion almadan oynamanın esprisi kalmayacak çıktığı anda. mevcut eşyalar da tabii çöpe. oyunu sevdim ama 135₺ biraz çok geldi yeni yamayla oynamayı düşünürken. bir düşünmem lazım.

güncelleyeyim dedim, drive doldu dedi işe bak pff. overprovisioning'i geçici kaldırayım dedim, onu da c'ye verdi, geri alayım dedim onu da aldırtmadı, iş çıktı başıma oyunu silip sıfırdan yüklemem gerekecek sanırım.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

işte item değişikliği ile exp aynı anda benim okuduğum kadarıyla mart başında. exp almayanlar lvl olarak düşük kalacak ama item değişikliği herkese gelecek.

epic'in yılbaşından kalma 60₺ indirimi pre-order için çalışmıyor, o yüzden bekleyeceğim exp çıkmasını karar vermeden önce. o indirim olmadan pahalı geldi.

Sosyal ağlarda paylaş

13TL fiyat 10 - 14 şubat arası geçerliymiş.

ödemeyi yaptım, parayı aldılar ama oyunu vermediler. lol. chat açtık bekliyoruz

bu arada "GeForce NOW supports these games.

Tom Clancy’s The Division® 2" 

Belki geforce'dan akarım.

eregorn tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Standart aldım uğraşmadım diğerleriyle bilmiyorum iyi mi yaptım kötü mü. Zaten yeni ek paket gelecek onu alır oynarim dedim ama bakalım. 5 level oldum şimdiye kadar güzeldi oyun. Ama ps’de ilk kez mmo oynadığım icin pause olmamasına alışamadım bir. Safezone’a gitmek lazımmış illa oyunu bırakıp giderken. ?

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...