Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Division 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

"No Dialogue Bug" said:

So I just found a solution for this very annoying bug.

The game decides it's a good idea to change the dialogue language everytime you login back to your regional language.

To avoid that, navigate to your Documents -> My Games -> The Division 2 and edit the 2 files persistent_settings.cfg and state.cfg

Changes you have to make in persistent_settings.cfg:

set the "BD" value to 0 (was 76 for me default)

save the file and mark it read-only (VERY IMPORTANT!!)

Changes you have to make in state.cfg:

Scroll down to localization and enter another 0 for "spokenLanguage"

Also save the file and mark it read-only.

Enjoy your dialogues.
Sosyal ağlarda paylaş

3 saate yakın oynadım..
Birincisinden bariz farklı bişey göremedim.Belki beta diye olabilir bazı şeyler kapalı vs vs .

Yani oyunda heyecan ögesi yok. Yine aynı tırıvırı işler, action zaten yok.. Yanan binalara gir, sutunların arkasına geç, çık sık çık sık lootla devam et. Adamı yayında izliyorum. Makinelı tüfekle dağı taşı deliyo.. koltukları, masalar, vazolar oldugu yerde duruyo falan audshfauf allah belanızı versin.. Çok mu zor ulan artık şu sağa sola sıktıgında o çevresel tepkiler.. parçalanmalar kırılmalar yani o kadar komik duruyo ki artık şu üşengeçlikler veya neyse adı.
Yap işte bişeyler orda parçalansın vazolar,mobilyalar kireçler dökülsün kolonlardan vs ortam kat biraz ama yok ne gerek var, böyle devam diyor işte.

Aynı oyun 25 lira.. alın birincisini 3-4 gün keyfinize bakın.

Konu kapanmıştır.ne o şu trip varya onu da yapayım..

" Garbage'e taşıyabilirsiniz .. "

Bide Anthem'ın başlıgında şu Anthem'i alıp Division 2'yi almayanın aklıyla ilgili şuphelerim olur tarzında falan yazan biri vardı sdufhdsu

Anthem hadi hiç olmasa bi şuna kıyasla action ögesi var.
uçuyon zıplıyosun ironmancilik falan oynuyosun, combolar mombolar tank mank falan var farklı tipte karakterler vs vs
50 kere daha kendini oynatacak bir oyun olur release'den sonra Anthem, ki zaten görücez 2-3 haftada belli eder kendini.
Yanılırsam gelir burdan özür dilerim.

Bu bildigin Division 1'i washington yapmışlar alın da oynayın diyolar.
Sosyal ağlarda paylaş

ya oyun washington için expansion gibi gördüğüm ama new york karlı atmosferi çooooook daha iyiydi. gözlerim aradı yani o atmosferi. bu daha ziyade i am legend filmi gibi olmuş.

onun dışında genel bir sıkıntı yok gördüğüm, oynanır yani ama fiyat meselesi. neyse 4 gün daha oynayıp karar veririm artık kimler var kimler yok vs.
Sosyal ağlarda paylaş

karlı atmosferi ben de aradım ama bu da iyi ya, Im Legend işte Will emmi gibi dolaşıyoruz

"2" denecek bir oyun mu, şu an için değil gibi, harbi WDC ek paketi gibi geldi.

Bir de Division'ın Nvidia resmi rehber metnine bakarak ben ekran ayarı çekmiştim, aynısını buna uyguladım anlık frame atlaması drop falan yok + yağ gibi yayın da yapıyorum.

Bir siz de bakın derim https://www.geforce.com/whats-new/guides/tom-clancys-the-division-graphics-and-performance-guide
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...