Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Küçük bir istek.(Çocuk için video kanalı)

Rotweiler

Öne çıkan mesajlar

Selam ahali,

Bugün Google'da bu küçük kardeşimizin sohbeti geçti. Kendince videolar çekip yayınlıyormuş herhalde. Çok da tatlı geldi bana. En azından aptal aptal challenge gibi yapmayıp oyun oynadığı için de kızamadım :D

Her ufak çocuk gibi like gelmeyince üzülüyormuş. Eğer sizin için problem olmayacaksa bir iki like atarsanız, abone felan olursanız çok memnun olurum.

https://www.youtube.com/watch?v=LS0CtMS_Yw0&feature=youtu.be
Sosyal ağlarda paylaş

Ayıların yavaş olduğunu biliyorum, sen basmasan da olur.

Çocuğun üzülmesi bana göre de normal değil ama işte zamanında biz taso için ağlıyorduk, onlar da like için ağlıyor.

Etik kasmaya gerek yok. Basmasanız da canınız sağolsun, üç beş tane basılsa yeter zaten sevinmesine =)
Sosyal ağlarda paylaş

bence de çocuğun beklentilerini popülarite üzerinde kurması olumlu birşey değil. likeladılar artık normal hayata dönebilirim demek yerine anelor’un yazdığı gibi olması daha muhtemel. likeın önemli birşey olmadığını anlaması kişilik gelişimi için daha doğru olur.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

Like'ın ülkeye girdi ancak basmam altı ay falan sürer Rotçuğum. >:D<

tısısısısı

konu ile ilgili olarak ben bu like dilenciliği yapılan çocuklara istediğinin verilmesinin düşünülen kadar iyi olmadığını düşünüyorum. çocuk başarılı olduğunu düşünüp beklentiye gireceğine üzülsün bi kez ve unutsun daha iyi benim fikrime göre.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...