Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[Satılık] CPU+Anakart+GPU+RAM

Rurouni

Öne çıkan mesajlar

Intel Core i3 7100 Soket 1151 3.9GHz 3MB Önbellek 14nm İşlemci

Asus B250 Mining Expert Intel B250 2400Mhz(OC) DDR4 Socket 1151 USB 3.0 ATX Anakart

ASUS Dual serisi GeForce® GTX 1050 Ti OC Edition 4GB GDDR5 eSpor odaklı oyun grafik kartı
Crucial Ballistix Sport Gaming Memory 8GB (2X4GB) DDR4 2400 MHz BLS2C4G4D240FSB RAM,

Nisan Ayında Boston'dan alındı. Toplam iki ay kullanıldı. Sıfır ayarında. Kutu içeriği eksiksiz. Fatura yok.

Pubg en son güncellemede (Vikendi Haritası Öncesi) stabil 74-76 Fps alıyor.

Resimler linki https://www.dropbox.com/sh/3vbkbpwq8meyf2j/AACDgL82oywavQaFVvasUMAQa?dl=0
Sosyal ağlarda paylaş

gpu'ya talip olabilirim eğer cidden temizse, şuan iyi gidiyor benim ki ama patlama emareleri göstermeye başladı yine asdkfjhsa

gittiği an satılmadıysa konuşuruz :(

uuu takas oluyorsa rampage 600w power var :( alındı ama bir kez bile kullanılmadı. babamın kasaya uymayınca gidip yeni kasa aldık içinde vardı diye kjdsfh
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

gpu'ya talip olabilirim eğer cidden temizse, şuan iyi gidiyor benim ki ama patlama emareleri göstermeye başladı yine asdkfjhsa

gittiği an satılmadıysa konuşuruz :(

uuu takas oluyorsa rampage 600w power var :( alındı ama bir kez bile kullanılmadı. babamın kasaya uymayınca gidip yeni kasa aldık içinde vardı diye kjdsfh

Takas düşünmüyorum maalesef
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...