Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

300tl bandinda f/p in-ear kulaklik

senko

Öne çıkan mesajlar

şayomi candır, bir tane yedek kablo eklemişler gözüküyo fotoğrafta.

3,5$ dan 3 tane xiaomi piston basic edition almıştım geçen sene, hala duruyo tekini açıp kullanmıştım düzgün kulaklık alana kadar, diğerleride yedek oldu. o paraya güzel ses veriyodu valla. senin aldığında şukella yorumlar almış, mutlu eder heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

Deathblade said:

Xiaomi Piston Pro HD

Kablosuz muhabbetini ben de sevmiyorum. Kablosuz sarj olayi verimli ve tek bir kaynaktan birden fazla ekipmani besleyebilene kadar da kullanmayacagim.

Mouse'un pili kac kaldi?
Klavyenin pili kac kaldi?
Kulakligin pod'u nerede? Pod'un sarji kac kaldi? Kulakligin sarji kac kaldi?
Saatin sarji kac kaldi?
Bilekligin sarji kac kaldi?

Kullanana saygim var ama zaten islerden dolu olan kafanin mumkun oldugunca rahat olmasi benim icin daha onemli oldugu icin kablolu kullaniyorum.

Belirteyim dedim :)

Mouse'la klavye zaten uyarı vermiyor mu pilleri azaldığında. Değiştirilebilir pilli mouse 15 gün falan gidiyor, pili azalınca uyarı verip değiştirebiliyorsun. Klavye de benzerdir.

Saatle telefonu zaten görebiliyorsun, her gün şarj edilmiyor mu çoğu zaman zaten bunlar.

Kulaklıkla bileklik kullanmadığım için bilmiyorum açıkçası da sigarada ben 3 set pil kullanıyorum, gün aşırı 2 seti şarj ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

orc_lord said:

CX300'yüm bende, dönüp dolaşıp gene bunu alıyorum :)

cx300 mü 3.00 mı ?

ben de almayı düşünüyorum da türkiye fiyatlarınla kıyaslayınca

https://www.amazon.com/Sennheiser-CX-3-00-Black-Headphone/dp/B00NQ1808Y/ref=sr_1_1?s=aht&ie=UTF8&qid=1546124369&sr=1-1&keywords=sennheiser+cx+3.00

şurada fena olmayan bir indirim var.
Sosyal ağlarda paylaş

senhayzırın kulakiçilerinde aşırı ince , uydurmasyon bir kablo var. o yüzden bozuluyor. 2 yıl iyi dayanmış.

ses kalitesi olarak da biraz marka ismi satıyor ,

https://audiobudget.com/leaderboard/iem

şu sitede verilen awarded kategorisindeki her kulaklık büyük ihtimal daha ucuza daha kaliteli ses verir
Sosyal ağlarda paylaş

orda listelenmiş bir sürü kulaklık var , aralarında 100tl olan da var, 350 tl olan da

sen hangisine baktın ?

ben orda listelenmiş memtx5 ve tinman kullandım , KZ'nin modelini hatırlamadıgım bir kulakiçini de denedim arkadaşta, ses olarak cx ile yarışır yahut daha iyi kulaklıklar, hepsi de daha ucuz olmalı.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 5 ay sonra ...
On 04.01.2019 at 13:15, Mal dedi ki:

Kutusu oluyor bunların çıkardın mı direk kutuya. Kulaktan düşmemede uygun boyda foam tip ile olur.

Şu yorumlarından iyi bişeye benziyor kendinden powerbankli felan
https://www.hepsiburada.com/tonmeister-2in-1-bluetooth-kablosuz-kulaklik-ve-powerbank-p-HBV00000FIVHC?magaza=Tekno-markt#reviews

Bunu aliexpressten aldım. Tr de 300 civarı o paraya alınmaz ama aliexpressten 150 ye geliyor alınıp kullanılır. Awei t85 olarak geçiyor. 

Kullanım kolaylığı on numara. Çıkar kulağına tak. Geri powerbankine koy. Her şey otomatik. 

Ses kalitesi equalizer sız işe yaramaz. Baslar dolgun hacimli tam ayarında dağılıyor. tizler çatlamıyor detaylı. ama bi kulaklığı iyi yapan şey enstruman ayrımı yok. Equalizerdan geçince düzeliyor ama, bas tiz mid birbirinden ayrılıyor. V shape olarak ayarlıyorum. Equalizersız sony philips felan heryerde satılanlardan iyi, 50-100 tl arası tr den alınan fp kulaklıklardan kötü. Equalizer ile bu fp kulaklıklarla yarışır. 

Androidde de ya powerampin equalizerı yada re equalizer olması lazım diğerleri dandik. 

Almadan önce deneme fırsatım olsa equalizerla dinlesem kesinlikle  yine alırdım. 

Sosyal ağlarda paylaş

İlk dinlediğimde kötü şarkımı dinledim burnin mi oldu bilmiyorum. Şimdi eq suz daha iyi gelmeye başladı. Baslar yerinde punchy ses var baslarda,  tizler çatlamıyor  detaylı, mid dengesi iyi değil galiba bi tek  anlamadım. yani gayet sıkılmadan zevkle müzik dinleniyor. Bu baya iyi fiyat performans olarak denen kulaklıklar gibi. 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...