Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Manchester city - Liverpool 03-01-2019 23:00

oldun

Öne çıkan mesajlar

Ben yazmayayım dedim de :(

Yapacak bir şey yok, normal bir puan kaybı. Önemli olan çomarlara karşı kayıpsız geçmek. Halen 4 puan var ki kafadan 2 mağlubiyet hakkı var takımın sezon sonuna kadar. Bu şekilde devam edilirse zaten ikincisi yine City mağlubiyeti bile olsa halen şans çok yüksek.

Önümüzdeki beş maç şimdi kolay fikstür, içlerinden Leicester dışında takılma ihtimalimiz olan takım pek yok ki onda da maç içeride olacak. Avantaj yine kulüpte.

6. maç Manu maçı, deplasman. Burada bir mağlubiyet görebiliriz ama oraya kadar 5/5 gidilirse zaten City arada puan kaybeder ki şimdi baktım aynı süreçte Arsenal ve Chelsea maçları da var. O arada puan farkı tekrar açılırsa Klopp içinde takım içinde rahatlık olur.

Önemli olan şu puan farkını Mart sonuna kadar korumak. Ardından City'nin fikstür yine hayvan gibi zorlaşıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

olm bu zaten 2. lig maçınızdı city ile.

klopp tırsarak gitmişti zaten ama belli. ilk yarı hiç pres yapmadı liverpool. takım yorulacak diye mi korktu naptı.

size bi defans lazım ama ya. 2019 oldu lovren nedir hala. manu alacak deniyor ama parayı bastırıp koulibaly alsanız oha falan olur.
Sosyal ağlarda paylaş

k1nJo said:

olm bu zaten 2. lig maçınızdı city ile.

klopp tırsarak gitmişti zaten ama belli. ilk yarı hiç pres yapmadı liverpool. takım yorulacak diye mi korktu naptı.

size bi defans lazım ama ya. 2019 oldu lovren nedir hala. manu alacak deniyor ama parayı bastırıp koulibaly alsanız oha falan olur.

doğru ya, ilk maçı şimdi hatırladım sen diyince ketlemişim. o maçta iyi para kaybetmiştim 1.5 gol üsütnden aksjfhaskjh

neyse şimdi hesaplar daha güzel oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

milner kariyerinin en olgun dönemini yaşıyor ya, wijnaldum keza kapasitesine göre çok iyi iş yapıyor. Şimdi Fabinho falan da geldi.

Çok üst düzey değil ama her girenin fazlasıyla katkı yaptığı bir düzen var Liverpool orta sahası fazlasıyla yeterli şu haliyle. Henderson'da ayrıca gayet üst düzey adam plx :(
Sosyal ağlarda paylaş

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...