Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Poşet Hakkında Her Şey (2019)

bajazet

Öne çıkan mesajlar

escape said:

Xenocide said:

hem para veriyoruz hem reklamını yapıyoruz argümanı ne kadar saçma ya. TELEFON ALIYORUM ÜZERİNDE MARKA VAR HEM 2000 LİRA VERİYORUM HEM REKLAMINI YAPIYORUM.

veya herhangi başka bir ürün için de aynı denklemi kullanabilirsiniz.

Starbucks bardağını gururla taşır ama isyankar ablam.

Bi de ben şeyi anlamadım, e şimdi poşet tüketimi azaldı ok. Çöp poşedi olarak millet gidip parasıyla poşet alacak bu sefer. Ne fark etti? orayı anlamadım ben.

o çöp poşetleri yapımı ve içeriği bakımından doğada daha hızlı kayboluyor ve geri dönüşümü daha kolay??

markette satilan cop torbalari dogada daha hizli cozunmuyor genelde ya normal plastik hizinda cozunuyor.

bitkilerden sentezlenip yapilan torbalar var onlar bir kac yilda cozunuyor. onlarda vergi falan sifirlansa esasinda cok iyi olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Cokomantis said:

ne şaka yapılabilir lan? tüm baba esprisi üretme merkezlerimi seferber ettim ama bişi çıkmadı :(

Bimde alışveriş yaparken kasada diğer müşteriylen A101 poşetiyle gelicem bidaha Bim'e diye espri yapan, poşedi iade edip paramızı geri alalım diye kendi aralarında şakalaşanlar falan
Sosyal ağlarda paylaş

heh aynen macrocenter çok üst düzey bir market mesela. ilginç bir pahalılık var orada. kaliteli de yani, boş bir pahalılık değil. insan içerde büyüleniyor resmen :D

migros tansas carrefour falan boş market yani.

bim'den a101 den tek farkı ürünleri kutuyla koymuyorlar, tek tek rafa diziyorlar
Sosyal ağlarda paylaş

Avuç avuç poşet alan insanlara "kaç taneye ihtiyacım var" diye düşündürebilsin de isterse 1 TL olsun, %80'i devlete gitsin, fark etmez. Süper uygulama.

Herkes mal gibi aynı esprileri ve tepkileri döndürüp duruyor yılbaşından beri. Keşke doğa bilinci ve dünyayı yok etme korkusunun da 25 Kuruş kadar gücü olsaydı.
Sosyal ağlarda paylaş

µh said:

escape said:

Xenocide said:

hem para veriyoruz hem reklamını yapıyoruz argümanı ne kadar saçma ya. TELEFON ALIYORUM ÜZERİNDE MARKA VAR HEM 2000 LİRA VERİYORUM HEM REKLAMINI YAPIYORUM.

veya herhangi başka bir ürün için de aynı denklemi kullanabilirsiniz.

Starbucks bardağını gururla taşır ama isyankar ablam.

Bi de ben şeyi anlamadım, e şimdi poşet tüketimi azaldı ok. Çöp poşedi olarak millet gidip parasıyla poşet alacak bu sefer. Ne fark etti? orayı anlamadım ben.

o çöp poşetleri yapımı ve içeriği bakımından doğada daha hızlı kayboluyor ve geri dönüşümü daha kolay??

markette satilan cop torbalari dogada daha hizli cozunmuyor genelde ya normal plastik hizinda cozunuyor.

bitkilerden sentezlenip yapilan torbalar var onlar bir kac yilda cozunuyor. onlarda vergi falan sifirlansa esasinda cok iyi olur.

e abi boktan poşetleri 25 kuruş yapacaklarına, marketlerdeki poşetleri o doğada çözünen poşetler yapma zorunluluğu getirselerdi madem?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...