Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Poşet Hakkında Her Şey (2019)

bajazet

Öne çıkan mesajlar

sabonis said:

BonePART said:

bu arada artık herşeyi kangurumdan alırım eve getiriyolar zaten urasmam markete gitmekle
kendileri napıyolarsa yapsınlar poşet konusunda

e muhtemelen onlar sana getirirken kaç poşet ile getiriyorsa çakacaklar, mesela 7 poşet parası :D

fisini keserler kendi ceplerinden oderler belki, yoksa sikinti cikar 6 posetle getirebileceginiz seyi 7 posete koymussunuz vs.
Sosyal ağlarda paylaş

Market poşetlerinin paralı satılmaya başlaması sonrası kullanım 4 günde yüzde 50 düştü. 81 milyonun gündemi haline gelen konuyla ilgili sosyal medyada yorum yağmuru sürdü. En çok öne çıkan konu, 25 kuruşa satılan verilen poşetlerin üzerinde market baskılarının bulunması oldu. Tüketicilerin "Hem para veriyoruz hem reklam yapıyoruz" tepkisi üzerine Çevre Bakanı düzenleme sinyali verdi: Gerekeni yapacağız

==>http://www.ogretmenlerhaber.com/gundem/bakanlik-dugmeye-basti-ucretli-posetler-artik-h18996.html?fbclid=IwAR0G3F4ImT6bPEjiW5AWnloNIOxQkUpfzqlilv9P7mQSGZvf-CHnNDaHWDA

Bu haberden anladığım 4 günde poşet satışı %50 azaldı. Bunun poşet almayarak alışveriş yapanlar yarısı dersek. %25 satışlar azaldı olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

hem para veriyoruz hem reklamını yapıyoruz argümanı ne kadar saçma ya. TELEFON ALIYORUM ÜZERİNDE MARKA VAR HEM 2000 LİRA VERİYORUM HEM REKLAMINI YAPIYORUM.

veya herhangi başka bir ürün için de aynı denklemi kullanabilirsiniz.

Starbucks bardağını gururla taşır ama isyankar ablam.

Bi de ben şeyi anlamadım, e şimdi poşet tüketimi azaldı ok. Çöp poşedi olarak millet gidip parasıyla poşet alacak bu sefer. Ne fark etti? orayı anlamadım ben.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

hem para veriyoruz hem reklamını yapıyoruz argümanı ne kadar saçma ya. TELEFON ALIYORUM ÜZERİNDE MARKA VAR HEM 2000 LİRA VERİYORUM HEM REKLAMINI YAPIYORUM.

veya herhangi başka bir ürün için de aynı denklemi kullanabilirsiniz.

Starbucks bardağını gururla taşır ama isyankar ablam.

Bi de ben şeyi anlamadım, e şimdi poşet tüketimi azaldı ok. Çöp poşedi olarak millet gidip parasıyla poşet alacak bu sefer. Ne fark etti? orayı anlamadım ben.

o çöp poşetleri yapımı ve içeriği bakımından doğada daha hızlı kayboluyor ve geri dönüşümü daha kolay??
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...