Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2019 - Kış

Xenus

Öne çıkan mesajlar

High Score Girl tek oturuşta bitti, anlatılmaz, yaşanır tad vaad ediyor.

Revisions iyi başladı, temposu ağır bir kurgu, almetinsiz ve gelişmeyen karakterlerle RahXephon'un sıkıcı bir çakması birşeye dönüşme yolunda.

spo

Ulan dünyanın geri kalanının zaman çizgisinden kopmuş Shibuya'ya çöl gibi bir yerde yaratıklar üşüşüyor. mechaya atlayıp günü kurtaran çocuğu meskun mahalde havaya ateş etmekten gözaltına alıyorlar ya, başka birşey demiyorum.

Ha bir de olay sanal dünya filan da olmadığı halde kadroya konuşan maskot hayvan karakter koydular da tam oldu. En son Gunparade Orchestra denen dandik seride buna benzer (Norio Wakamoto'nun seslendirdiği bir karga adam) birşey görmüştüm.

Şu an 4. bölümdeyim ama sıktı oldukça. Oysa animasyonları ve seslendirme kadrosu son derece iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

domestik manitayı rage için izlerim kesin. mortis ile bitirmiştik mangasını
shield hero mangası epey iyiydi. ona da bakarım
boogiepop da kaçmaz

mangasi degil de,
rising of the shield hero
animesi asiri tatliymis.

3. bolumde su an.

boogiepop da yayinda, ona da bu gece bakicam.

-baska ne tavsiye edersiniz yenilerden?
Sosyal ağlarda paylaş

yakusoku baya kaliteli ya. geriyor adamı. hxh seviyesinde mind games var.

killua'nın sese alışmışım ben, twisti hissetmedim o yüzden. emma da direkt gon zaten dsdfg

norman baitledi herhalde. çok rahat davranıyordu eleman bütün olaya. norman deli şok geçirmişken ilk öğrendiğinde.

hxh demişken
https://www.youtube.com/watch?v=LTvK1REi8t4
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...

off shield hero ne kadar overratedmış ya. tensei de vasat ama en azından overlord'un wholesome versiyonu. bu direkt SAO tier shit gibi. millet ilk bölümleri beğenmiş de bana izleyeni baitlemeye zorlamış lazy writing gibi geldi o kısımlarda. 8.bölümde dropladım şimdilik. 23dgY4mE

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...