Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

steam down

oldun

Öne çıkan mesajlar

harbi boktan sistemmiş

said:
Hello,
We found some unusual activity on your account and temporarily locked it. I've verified that there is nothing wrong with the account and removed the restrictions.

The game should now be available in your library to download and play.

I'm sorry for any trouble we caused you. I'll note the account so this doesn't happen again.

Steam Support
Sosyal ağlarda paylaş

bilmiyorum ki abi, hesabım çok eskiydi ama hiç bişey almamıştım şimdiye kadar. Bi oyun alayım dedim kredi kartıyla, 2-3 dk geçmeden hesap kısıtlı tarzı bi uyarı çıktı, dolandırıcı olduğunu düşünüyoruz supportla görüşün yazmışlar mesaj olarak. Ne oyunu indirtti ne bişey.

24 saat sonra yukarıdaki cevabı verdiler açmışlar :)

edit:
ilk gelen mesajda buydu
said:
Bu hesabın dolandırıcılık için kullanılmış olduğu görünmektedir.
Steam Destek hesabınızın dolandırıcılık için kullanıldığından şüphelenmektedir. Size yardımcı olabilmemiz için lütfen Steam Destek ile bağlantı kurun.
Steam Destek ile iletişime geçin
Sorun çözülene kadar bu hesap ile yapılabilecekler kısıtlanmıştır.
Sosyal ağlarda paylaş

Çok uzun süre kullanmadığındandır evet, bir de ilk açarken VPN falan açıksa ya da şimdi açıksa ondan da olmuş olabilir. Hiç görmedikleri bir ödeme aracı çok uzun zamandır kullanılmayan bir Steam accountuna oyun alıyor - flaglemişler bakmışlar acaba çalıntı kredi kartı mı diye, olmadığını görünce açmışlar. Bence bir sorun yok normal.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...