Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Almanya'da 7 binden fazla çocuk kayıp

akirafes

Öne çıkan mesajlar

Almanya'da 7 binden fazlası çocuk olmak üzere 11 binden fazla kişinin kayıp olduğu açıklandı. Kayıp çocukların yarısını sığınmacılar oluşturuyor.Veriler, kayıp çocuklardan 902'sinin 13 yaşından küçük olduğunu, günlük ortalama 250 ila 300 kayıp başvurusu yapıldığını gösteriyor.

Çok ilginç yarısı mülteci olsa yarısı kendi vatandaşları bana çok yüksek geldi.
kaynak
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

Kamplardaki pencerelere kacmadan birkac gun once origami birakiyormus cocuklar ve bir sure sonra kayboluyormus cocuk.

Ney?

Fuhuş mantıklı da organ bilmiyorum ya, damızlık gibi çiftlikte yetiştirmen ya da hepsinin sağlık dosyalarına falan hakim olman gerekmiyor mu organ için? Yok AB+ donörden karaciğere ihtiyaç var x y hastalığı olmayacak bilmemne tonla kriteri yok mu bu işin? Doktor anlatsın organ mafyasının ihtiyaçları nedir nasıl karşılanır tabi ben housetan hatırladığımın ötesinde bilmiyorum olayları.

Ama gerçekten çok fazla çocuk var mültecilerde. O taraftan bakınca da normal yani bi kısmının organ olarak kullanılması.
Sosyal ağlarda paylaş

https://www.youtube.com/watch?v=61QhULux0bU

şunu izlemiştim zamanında aklıma geldi.

avrupa'da surilerden öncede organ işi aşırı derecede artmış ama özellikle suriler gelince zirve yapıyor. kimsenin umrunda olmayan insanlardan free organ daha ne isteyeceksin. çöpe atsan ne olur. bir zararın yok.

bu lübnan'lı bence yine masum, dediği gibi insanlara yardım ediyor sdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...