Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hades

Cokomantis

Öne çıkan mesajlar

Katiliyorum ya, bu ne boyle diyecegin silah/aspect uzerine oyle bi boon kombinasyonu ya da hammer upgrade geliyo ki faceroll yapmaya basliyosun. Deneme amacli Rama aspect aldim bow icin, Aphrodite attack boon'u geldi ama silah o kadar yavas ki Elysium'a guc bela geldim, derken split attack upg geldi hammer'dan, tek seferde 3 ok firlatiyosun falan, power shot atmasan bile tek backstab'de indiremedigi adam yok falan, run bi anda costu, dd bile harcamadan kestim Hades'i sonrasinda.

Bu arada soyle bi video var cok eglenceli dsfg

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, applev0dka dedi ki:

oyunda boktan silah yok, yanlış/şanssız boon combinasyonları var diyebilirim.

adamant rail'e special skiilini 3 kere üst üste atmanı sağlayan bir hammer upgrade aldığında çok fantastik hale bürünüyor, veya specialini 5 tane atmanı sağlayan.

bunların üzerine special dmg bonus veren boonları koyduğunda hem keyifli hem de kolay olabiliyor.

Dün chaos shield ile bitirdim. bull rush üzerine special attığında 3 kalkan fırlatıyor. bir de buna "dash içindeyken special atarsan hızlanır" boonu aldım. rush-dash-special ile saniyeler içinde odaları temizledim çok keyifliydi.

ya evet o rail'le special 5 tane atan geldi, bende ona abandım diğer boonları çok rahat bitirdim.

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, Kojiroh dedi ki:

Katiliyorum ya, bu ne boyle diyecegin silah/aspect uzerine oyle bi boon kombinasyonu ya da hammer upgrade geliyo ki faceroll yapmaya basliyosun. Deneme amacli Rama aspect aldim bow icin, Aphrodite attack boon'u geldi ama silah o kadar yavas ki Elysium'a guc bela geldim, derken split attack upg geldi hammer'dan, tek seferde 3 ok firlatiyosun falan, power shot atmasan bile tek backstab'de indiremedigi adam yok falan, run bi anda costu, dd bile harcamadan kestim Hades'i sonrasinda.

Bu arada soyle bi video var cok eglenceli dsfg

Geçen bowda split attack geldi, bide specialı guide eden bow aldım. Hatta üzerine doom + afro duo su yaptım.

Yani bossları çok güzel kesiyorum falan ama dash+attack tam beceremiorm sanırım ondan zorlandım epey.

Sosyal ağlarda paylaş

• 7 ay sonra ...
  • 11 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...