Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hades

Cokomantis

Öne çıkan mesajlar

ya bu oyun sonuna kadar kendini resetliyerek mi geçiriyor? mirror of night ile kalıcı gelişimler elde etsek de bunlar da zırhımızı veya silahımızı güçlendirmek gibi doğrudan faydalı şeyler değil (unlock edilmemiş üç kademe daha var gerçi). yaratıklardan daha az damage almak, rejenerasyon yeteneği vs gibi şeyler istiyorum.

minoslu yere kadar geldim ama biraz tesadüfi gelmiş gibi hissettim. roguelike veya metroidvania'lardaki gibi farklı kademelere hızlı geçiş de yok herhalde. her defasında tekrar tırmanmak yerine yendiğim bossu geçemiyor muyuz... o salak iskeletli hydralı şeyi tekrar kasmak istemiyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

mantık sürekli aynı. babayı tokatlayana kadar devam. 

oyunu ilerlettikçe hikayeler açıldıkça yeni silah upgradeleri çıkıyor. hatta bir süre sonra zorluk seviyesini bile arttırabildiğin kontratlar çıkıyor.

dediğin gibi talent tree gibi bir şey yok. ama aynadaki upgradeler artıyor güçlü oluyorsun gene aslında. bir de kendi elinin skilli gelişiyor daha iyi oynuyorsun ? 

7 saat önce, Bone dedi ki:

ya bu oyun sonuna kadar kendini resetliyerek mi geçiriyor? mirror of night ile kalıcı gelişimler elde etsek de bunlar da zırhımızı veya silahımızı güçlendirmek gibi doğrudan faydalı şeyler değil (unlock edilmemiş üç kademe daha var gerçi). yaratıklardan daha az damage almak, rejenerasyon yeteneği vs gibi şeyler istiyorum.

minoslu yere kadar geldim ama biraz tesadüfi gelmiş gibi hissettim. roguelike veya metroidvania'lardaki gibi farklı kademelere hızlı geçiş de yok herhalde. her defasında tekrar tırmanmak yerine yendiğim bossu geçemiyor muyuz... o salak iskeletli hydralı şeyi tekrar kasmak istemiyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Oyun bitince bitmiyor, 10 kere bitince bitiyor. Oyunun olayı bu, her seferinde evine döndüğünde öyküde biraz daha ilerliyorsun işte. 10 kere bitince de endingler geliyor ama tüm karakterlerin tüm öyküleri açılmıyor tabii. 50 kere bitirilecek oyun bu.

Çok süper kurulmuş bu arada kurgu bence, direk Game of the Year benim için Hades. Remakeleri, yeni portları, remasterları filan geçersek oynadığım yeni release'lerden Hades'e yaklaşır dediğim sadece Cloudpunk, Streets of Rage 4, Animal Crossing, Cyberpunk 2077, AC Valhalla var (bu sırada aynen).

Daha az dmg var bu arada, God Mode var. Bu oyunun God Mode'u mükemmel olmuş bence.

Sosyal ağlarda paylaş

7 saat önce, Oce4n dedi ki:

dediğin gibi talent tree gibi bir şey yok. ama aynadaki upgradeler artıyor güçlü oluyorsun gene aslında. bir de kendi elinin skilli gelişiyor daha iyi oynuyorsun ? 

benim elimim skilli gelişmez, doğru düzgün bir talent tree kasamıyorsak meh ?

6 saat önce, GERGE dedi ki:

Oyun bitince bitmiyor, 10 kere bitince bitiyor. Oyunun olayı bu, her seferinde evine döndüğünde öyküde biraz daha ilerliyorsun işte. 10 kere bitince de endingler geliyor ama tüm karakterlerin tüm öyküleri açılmıyor tabii. 50 kere bitirilecek oyun bu.

6 saat önce, Silphatos dedi ki:

10 kez bitirince normal ending, epilogue için en az 100 run lazım

1 kere tesadüfen bitirmek de kesmiyor yani ?

aboo...

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...