Jump to content

Merhaba patiler. Yeni sisteme hosgeldiniz. Hemen BURAYI okuyun.

Netcafe

Bilgisayar Oyunları Ban

Öne çıkan mesajlar

Yahu şu banı açın artık sevgili admin ve mod kardeşlerim. Gezi parkı olaylarından önce assassin creedin bi kırılmayan crack döneminde ban yediydim, seneler oldu. Nedir bu nefret, bu kin?
Gezi ekibi hatırlar o zamanlardan serzenişlerdeydim ve hala içimde bir isyandır bu durum. Yıllar oldu kaldırın şu banı yahu. Savaşmayalım sevişelim. Sarılalım gardaş olalım.
Teşekkürler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
paticikte banlar manuel açılıyo abi. kimsenin sana garezi yok yani.

beş önce mail atıcaktın açacaklardı. boşa beklemişsin.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Olsun mail atmadım yıllarca cezamı çektim. Uzaktan bekledim. Vicdanım artık temiz artık açılsın işte asdasdasd
Ya ayrıca gezide patilerle beraberdik diyorum siz akepeli diyorsunuz ayıps :( üzdünüz

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
şimdi baktım da seni bir aylık banlatmışım 2010'da asscreed crack diye tutturmuşsun inatla, yazayım yönetime açsınlar. zindana atıp anahtarı kaybetmişiz. geçmiş olsun. :p

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
asdasda eski türkiye olayı gibi olmuş tam. neyseki yeni türkiyede banlılık süreleri azaldı. ohal kalktı özgürce trolleyebiliyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Sam said:

şimdi baktım da seni bir aylık banlatmışım 2010'da asscreed crack diye tutturmuşsun inatla, yazayım yönetime açsınlar. zindana atıp anahtarı kaybetmişiz. geçmiş olsun. :p

Abi bu nasıl bir ay bana yıllar gibi geldi asdasdas :P

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Netcafe said:

Sam said:

2010 yılında 1 aylık banlamış

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Llama said:

bilgisayar oyunları bölümünden banlanan adama
plaket verilmeli

(:D

oyle deme en buyuk tartisma PS vs XBOX akraba forum

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Netcafe said:

ya sistemde süre yok. aç-kapa var sadece. süre verip banlayın diyoruz, sonra süre bitince aç demek gerekiyor. nadiren böyle vakalar yaşanabiliyor o yüzden ama 8 yıl bekleyen pek yok "açın banımı" demek için bekleyen. :P

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum eklemek için lütfen giriş yapın

Giriş yaptıktan sonra yorum ekleyebilirsiniz

Hemen giriş yap

• Yeni Oluştur...