Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu gece hayat beni trolledi

DoGMeaT

Öne çıkan mesajlar

tek uyanık sensin çünkü havlaimanında kapıya yakın yerde arabayı boş bırakarak içeriden tanıdıkları alacaksın :) her gün senin gibi yüz tane uyanığı marizliyorlar abi öyle, sanki istanbulda yaşamıyorsun.

yapman gereken iki kişi gidip, ikinci kişiyle misafirleri alıp, birini şoför bırakıp çekiciyi görür görmez turlamak olacaktı, illa uzağa parketmek istemiyorsan.
Sosyal ağlarda paylaş

bayagi weak lan.

bu gibi seyler benim cidden son derece siradan bir gunumu olusturuyor. 1000kat kotusunu yasayabilirim rahatlikla.

bu olaylarin sayisi super fazla oldugunda sonuna kadar itelemek gibi bir durum ortaya cikiyor. mesela ben kesin kapanacagini bildigim icin kesin kosardim her aninda bu olayin. ama bi bok degismezdi. 3. atm'yi zorlardim onda da makine karti kapardi, telefonun sarji da biterdi vs vs.

gecmis olsun ama hakikaten zayif olaylar zinciri. dert etmeyin.
Sosyal ağlarda paylaş

arabayı çekmişim sevgilimi bekliyorum. Baktım gelmiyor, kapadım motoru. yatırdım koltuğu, boş boş tavana bakıyorum. Yanıma bi araç geldi. Sarı sarı çakarları var. vicuv vicuv sesler geliyor. Araba sallanmaya başladı. Ananı dedim beni çekiyorlar.Koltuğu düzleştirdim, camı açtım bağırıyom, kornaya basıyom. Polisle aynı seviyeye gelince durdurdular. Yüzüme yüzüme güldüler. İndirdiler sonra beni
Sosyal ağlarda paylaş

µh said:

foruma yazsaydın yollardık istediğin atmden

abi forumda bir kısım alacaklım var zaten , yenilerinden çekindim :p

vivavale said:

Ayrıca evlenirken her işe sen koşucaksan çok yorulursun kanka tayfa yok mu iş bölümü yap işleri dağıt yoksa perte çıkarsın

goldbären said:

yapman gereken iki kişi gidip, ikinci kişiyle misafirleri alıp, birini şoför bırakıp çekiciyi görür görmez turlamak olacaktı, illa uzağa parketmek istemiyorsan.

şu ikisine istinaden söleyim , nazım geçen adamları aynı saatte sabiha gökçen'e inen misafirleri karşılamaya yollamıştım :D

zor kısmı başkalarına kitledim diye keyifliydim , girdi bi tarafıma :S
Sosyal ağlarda paylaş

bu adamların başlarına polis zaten arabaları çalıp parçalamasınlar sahiplerini öldürüp çekmesinler diye falan konuluyor sanırım. çekilen araç sahibi için değil bence sdf.

somewhat related

https://onedio.com/haber/sakarya-da-cekici-vahseti-esim-gozumun-onunde-paramparca-oldu-dur-bile-diyemedim-853899

onedio linki için özür...
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

bayagi weak lan.

bu gibi seyler benim cidden son derece siradan bir gunumu olusturuyor. 1000kat kotusunu yasayabilirim rahatlikla.

bu olaylarin sayisi super fazla oldugunda sonuna kadar itelemek gibi bir durum ortaya cikiyor. mesela ben kesin kapanacagini bildigim icin kesin kosardim her aninda bu olayin. ama bi bok degismezdi. 3. atm'yi zorlardim onda da makine karti kapardi, telefonun sarji da biterdi vs vs.

gecmis olsun ama hakikaten zayif olaylar zinciri. dert etmeyin.

devamını ÖM attı ama ben şerefsiz oldugum için sizle de paylaşcam :

dasaa said:

oturup evde oyun oynayacagim boktan gecen bir gunden sonra
(jeneratoru olan firmada tum faz elektrigi atti. jenerator devreye girmedi, desktop'in ups'i var. pili bitmis, alarm bile vermeden. benim desktop pc gitti, dosya bozuldu ustune 2 gun calistigim)
evde once steam controller calismaz, pil bulurum yeni, gene calismaz. neyse sonra bir sekilde kendi kendine calisti. once hdmi'i goren tv gormez oldu. hallettik, pc mavi ekran verdi. laptop kirmamak icin kendimi zor tutuyorum. hallettim, oyun acilmiyor. hallettim, abi elektrikler gitti.
oyle karanlikta oturdum.
sikerim diyip yataga gittim, ak elektrikler geldi.
sikerker! diye yeniden deneyim dedim. tv ac, pc ac, oyunu calistir, amk gene gitti geldi elektrikler.

bu gibi seyler basit gunlerimi olusturuyor.

arada sırada yalandan abdest mi alsak ya cidden ne yapmak lazım

16-17 yıl oldu ben en son gusül abdesti aldıgımda , 3 kere ağza 3 kere burna mıydı nasıl öyle bişiler yapcam bidahaki banyomda
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

bu adamların başlarına polis zaten arabaları çalıp parçalamasınlar sahiplerini öldürüp çekmesinler diye falan konuluyor sanırım. çekilen araç sahibi için değil bence sdf.

somewhat related

https://onedio.com/haber/sakarya-da-cekici-vahseti-esim-gozumun-onunde-paramparca-oldu-dur-bile-diyemedim-853899

onedio linki için özür...

Bu ne ya.
Hicbir insan surada gecen olayi yasamamali. Sunu yasayan kisi hayatina nasil devam eder? Bir daha nasil guler, kendini guvende hisseder? Adaletten kanundan medet umar mi?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...