Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam Winter Sale 2018 (20 Aralık / 21:00 - 3 Ocak / 21:00)

Darksun

Öne çıkan mesajlar

@silph bosuna anlatmaya calisiyorsun abi. bir gun bir sekilde steam'den agizlar yanarsa o zaman jetonlar duser. gerci gog bile steam-gibin olmaya calisiyorsa nereye_sicacaklar.mp4

totemic said:

Cüzdana para yükleyecekseniz Bkm mobil uygulaması üzerinden alın %25 indirim var. En yüksek 50₺ var o da 37.5₺ lira. Günde en fazla 2 satın alma yapıyorsunuz toplam işlem sayısı 2000...

tesekkurler bu epey iyi oldu (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

steamin güzelliği tek clientta sorunsuz oyuınları grebilmek
oyunu nerden dl edicem nerden patchi gelecek sıkıntısı yok
tıklıyosun oynuyosun br nevi konsol tadına geldi benim için
drm free oyunlarda var bende emailde duruyoraklıma gelmiyor yuklemek yukleyinc eoynamak gelmiyo
ha bunun dısında bir tek battlnet client kullanıyorum diğerlerinde oyunda almıyorum oynamıyorumda bakmıyorumda 3 4 client olunca obsesyon tetikleniyo elim ayagım titriyo

illa bir gun bi tokat atıcaklar ama ne zaman bilmem
Sosyal ağlarda paylaş

Skype oyun için değildi zaten use case i profesyonel veya aile vs içi konuşma içindi. Discord ventrillo ve TeamSpeaki bitirdi Skype duruyor.

Steam kendi alanında Google Netflix Amazon gibi bir şey. Artık monopol olma noktasını çoktan geçti o yüzden bu da batar demek abi Google in da zamanı gelecek demek gibi bir şey.
Sosyal ağlarda paylaş

ya abicim her şirketin belli bir ömrü var. steam de bir süre sonra kapanabilir. şu an mantıksız gelebilir kulağınıza ama bu durum böyle.

chrysler, general motors, delta, lehman brothers gibi şirketler battı, steam mi batmayacak. yani var öle bi ihtimal diyorum.

yonja ve 80630 ile kıyaslamak baya bi abes olmuş ama bak :D :D
Sosyal ağlarda paylaş

Discord voice için kaç kişi ve nerede oyun oynadığına bakar. Voice comm. olarak US dışında çok rezalet hizmeti ve gerekli fonksiyonalitesi yok. Teamspeak çok daha başarılı voice comm. yazılımı olarak, hele uluslararası büyük org/guild için Discord voice pek söz konusu değil.

Discord modern IRC olarak iyi ama hem mobilde çalışıyor, hem resim/video vs. rahat şekilde koyuluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...