Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam Winter Sale 2018 (20 Aralık / 21:00 - 3 Ocak / 21:00)

Darksun

Öne çıkan mesajlar

oyuncuların kendi platformlarındaki kütüphanelerini genişlettiriyolar işte. kendi pazarlarının geleceği için oyuncuları kendilerine daha bağımlı hale getirip daha kalıcı olabilmek için.

oyuncular için ise steam dışındaki alternatif kütüphaneleri genişliyor.

win - win.

steam kütüphanelerindeki tüm oyunları (onlarca, yüzlerce) başka platforma taşıyabilse steam'i bırakacak bi dünya adam vardır.

uzun zamandan sonra bugün girdim bi baktım ana sayfaya, en popüler oyunların yarısı hentai+çöplük.
Sosyal ağlarda paylaş

Norak said:

bendede bazi dugmeler calismiyor an itibariyle, kapadim actim. yogunluk vs birsey olabilir hmm.

edit: genel bir problem varmis,

https://www.reddit.com/r/Steam/comments/a8btlc/trying_to_buy_a_game_but_the_purchase_button_isnt/

hata maili geldi bi daha satın al dedi
şimdi satın alamıyorum : )

beklicez demek ki
Sosyal ağlarda paylaş

Redeagle said:

Son çıkan deus ex ve sezon pakedini, pillars of eternity 2yi ve asscred odyssey gold edisyonunu aldım. Goldda asscred 3 remastered da geliyomuş.

bende alacaktım sezon pakedini ama yorumlarda bonus accountda sadece 1 kullanımlık yazınca almadım. Oradaki itemlar hariç season pass ne ekliyor bilemedim hehe.
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

bende alacaktım sezon pakedini ama yorumlarda bonus accountda sadece 1 kullanımlık yazınca almadım. Oradaki itemlar hariç season pass ne ekliyor bilemedim hehe.

Itemlar önemli değil abi. Praxis kitleri kullanırsan oyun gereksiz kolaylaşabilir bile. Sezon pakedine 2 hikaye dlcsi dahil. Onları ayrı ayrı almaktan ucuza geliyor diye pakedi aldım.

Asscreed gold edisyonda hikaye dlclerini ekliyor diye aldım. Bir üstünde itemlar falan vardı ama direk salladım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...