Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Brawl Stars (Supercell)

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

Sevdim oyunu şimdilik. Özellikle oyunun basit olması (oyun derinliği, karmaşıklığı vb yok), fikrin keyifli olması, oyun içinde farklı oyun tipleri olması güzel geldi. Bir de çok hızlı oyun açılıyor, oyuna giriliyor vs.. Zaman geçirmek, oyalanmak için oldukça güzel.

Şimdilik iki farklı oyun modu gördüm, birinde 3 kişilik takımınla savaşırken 10 kristal toplayıp bir süre onları tutmayı başarmak gerekiyor. Diğerinde de sona kalan kişi olmak gerekiyor.

Farklı karakter tipleri var. Hepsinin ayrı özellikleri ve avantaj/dezavantajları var
Sosyal ağlarda paylaş

Bu oyun ileride çok tutacak demedi demeyin. İçinde her türlü oyun modu var ve geliştirmeye eklemeye de müsait. Statik bir oyun değil, anlık olarak savaşıyorsunuz. Tıpkı Clash Royale gibi. Adamı terleten türden bir oyun. Hele ki BR modu tam eğlencelik. Pompalı ile çimlerin içine çaktırmadan yatıp sonrasından adamın dibinden combo girmesi filan güzel olmuş.

Boom Beach ve CoC gibi durağan değil gayet güzel. İleride CR gibi bunun da turnuvalarını filan düzenlerler.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
oyun çok güzel ya tam vakit öldürmelik. sınırlamaları da muhteşem olmuş. her gün yarım saat gir oyna çık.

rakip kadar iyi aim alamıyordum dip dibeyken nasıl bu kadar iyi aim alabiliyorlar diyordum meğerse hareket ettirmeden kısa bir dokunuş yapınca kendi otomatik aim alıyormuş sdfsd.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...