Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyun Tube Thread

razzRaziel

Öne çıkan mesajlar

aslında benim bi oyun fikrim var da oluru var mı bilmiyorum, klasik RTS oyun mantığı, binalar kurulur, işçiler kaynak çıkarır, barracksten ordu basılır vs. ama fark 1 kişi commander, diğer bütün birlikler oyuncular. 

Natural Selection'dan farkı da NS'de bütün playerlar hemen oyunda oluyor, kendi isteklerine göre rol seçiyorlar. ÖLE BİŞİE YOH. 51vs51 olacak mesela server, 2 takımda birer commander, kalan 50 player da boş slot açılınca geçecek. commander köylü çıkardıysa köylüye geçecek oynayacak. asker çıkardıysa asker oynayacak. Ölünce yeni birlik çıkarılana kadar spectate. Komutanının gönderdiği waypointin çok fazla dışına çıkamayacak mesela. ben köylüye git taş topla dediysem o düşman baseine doğru tırmığıyla rushlayamayacak.

Playerlar commanderdan order isteyebilecek falan tabi.

jilet gibi fikir aslında hadi yapsın burdan birisi ? 

Sosyal ağlarda paylaş

bf'de vardı commander modu benzer bişey. onun dışında başka deneyenler de oldu. zaten sam'in dediği gibi köylü möylü olunmaz random oyuncularla, ki zaten köylünün ne işi var la savaşta. ageof mu olm bu, stratejik nokta tutarsın askerlerle puan gelir, ki öyle zaten.

hell let loose'da da varmış commander ve 50'ye 50 savaşlar. ona bi bakayım ya yorumları da baya iyi.

Sosyal ağlarda paylaş

On 05.10.2021 at 16:14, Xenocide dedi ki:

aslında benim bi oyun fikrim var da oluru var mı bilmiyorum, klasik RTS oyun mantığı, binalar kurulur, işçiler kaynak çıkarır, barracksten ordu basılır vs. ama fark 1 kişi commander, diğer bütün birlikler oyuncular. 

Natural Selection'dan farkı da NS'de bütün playerlar hemen oyunda oluyor, kendi isteklerine göre rol seçiyorlar. ÖLE BİŞİE YOH. 51vs51 olacak mesela server, 2 takımda birer commander, kalan 50 player da boş slot açılınca geçecek. commander köylü çıkardıysa köylüye geçecek oynayacak. asker çıkardıysa asker oynayacak. Ölünce yeni birlik çıkarılana kadar spectate. Komutanının gönderdiği waypointin çok fazla dışına çıkamayacak mesela. ben köylüye git taş topla dediysem o düşman baseine doğru tırmığıyla rushlayamayacak.

Playerlar commanderdan order isteyebilecek falan tabi.

jilet gibi fikir aslında hadi yapsın burdan birisi ? 

squad oyna. rts mantığı değil ama 10'luk squad'lardan oluşan takımlar var. squad leader'lar var, bir de commander var. gidin şurayı alın diyor, kamyonla mühimmat çekiyorsun füze yemeden filan. güzel olay. voice chat'i de squad içi ve etrafındakiler duyabilecek şekilde ikiye ayrılmış oyun içi. squad leader'lar ve commander için 3. bi kanal var. "enemy infantry on 260. 200 meters" diye takılıyorsun. en sevdiğim down olunca MEDİİİC diye bağarmak ve down olmuş elemanı sipere sürüklerken "you're good. you're gonna be fine. STAY WİTH ME JOHNNY" demek ama dsfghfs

tryhard shooter ama. 2km koşuyorsun takım spawn point koymadıysa. command şuraya bi spawn point iste alooo

Cokomantis tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

ergenken ilk Assassin's Creed çıktığında bi hayranlık vardı tabii ekibin başında bunun olduğunu görünce. oha lan nasıl oyun sektöründe olur diye şaşırıyoduk, hem de böyle bi kadın.

1413840803-jade-raymond_k1sr.jpg

hey gidi...

şimdi jade milf olmuş; oyun sektörü, kadının varlığını geç translarla dolmuş; biz de kel kalmışız. fucking 15 sene.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...