Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Alınık Macbook Air veya 2015 Pro 13

paradoksalkedi

Öne çıkan mesajlar

3400'e 2015 13" MacBook Pro buldum, 191 battery cycle'da USA cihazı (benim için USA layout klavye daha iyi). Baya temiz gözüküyor alt kapakta bir iki çizik çok hafif bir çöküğümsü gibi bir şey baya küçük.

Ama biraz sıkıkıştım şu an, fakat Sahibinden'e bakıyorum, bu tür bir cihazı 5K'ya satmaya çalışıyorlar.

3.4K çook çok iyi fiyat değil mi ya? Alsam mı ?
Sosyal ağlarda paylaş

Bence iyi fiyat. Ben 16gb ramlisini 5k'ya aldiydim ilk ciktiginda.

191 cycle da cok degil gibi ama pilin performansina da bak. Bir de benim pro'nun ekran karti yandiydi, butun board'i degistirdiler garanti kapsaminda. Simdi o aletin garantisi bitmistir, ayni sounu yasarsan 3.4k'dan daha fazla isteyebilir Apple tamir icin.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Bence iyi fiyat. Ben 16gb ramlisini 5k'ya aldiydim ilk ciktiginda.

191 cycle da cok degil gibi ama pilin performansina da bak. Bir de benim pro'nun ekran karti yandiydi, butun board'i degistirdiler garanti kapsaminda. Simdi o aletin garantisi bitmistir, ayni sounu yasarsan 3.4k'dan daha fazla isteyebilir Apple tamir icin.

yok ya gpu bunlarda harici değil iris var. baktım baya iyi durumda pil %95'de verim.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya dedigim gibi garantiyi dert etmiyorsan fiyat iyi. Ben son os update'ini de yaptim, sorunsuz calisiyor. 3 senedir isimi goruyor fazlasiyla, simdi ryzen 2700x'li makine topladim eve, performans farki tabii ki var is icin kullandigim programlarda ama degistirmeye ihtiyac duyacagim kadar degil (iki cekirdek sux :<)

Pili saving mode'da word vs. kullanirken 6 saatten fazl gidiyor hala. 1.5 saatlik tren yolculuklarinda film falan izliyorum bazen, %30 civari sarj harciyor sadece. Hic yari yolda kalmadim sarj anlaminda.

Gerci mac aliyorsan oyun oynamak gibi hayallerin yoktur da, hs bile alev alev yapiyor aleti haberin olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

yok ya evde sistem var oyun için. bunda netflix vs izleme ve daha çok development yapacağım backend software dev falan.

asıl kritik olan benim için şu an, beklesem yine 1 aya bu fiyata bulur muyum? bir haftadır falan bakıyorum gerçekten 2015 model 13" proyu bu fiyata hiç görmedim min 4.7k falan oldu enfazla ortalama 5k.

hani çok iyi bir fiyat olduğu için kendimi zorlayacağım şu an almaya, ondan düşünüyorum. yoksa benim için ideal 2015 13" macpro.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...