Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avengers Endgame (2019)

sleepingdeath

Öne çıkan mesajlar

CM'in bulundugu gezegende de %50 nüfus yok olmus olmali. Hatun zaten olayi bizzat yasamistir eger bilinci yerinde normal bi hayat sürüyor ise. Bitkisel hayatta yada uykuda ise baska. Benim merak ettigim bu zamanda yolculuk etmeyi kim akil edecek. Cap'in plani zaman girdabindan gecerek gecmisi degistirmek mi acaba. Bu plan ise yaramazsa ne yaparim bilmiyorum diyo Teaser'da. Hmm...

Acaba gecmise CM'in zamanina mi gidecekler. Ordan mi bi baglanti kurulacak. Nolucak biri aciklasin lan :)
Sosyal ağlarda paylaş

Ayfon said:

CM'in bulundugu gezegende de %50 nüfus yok olmus olmali. Hatun zaten olayi bizzat yasamistir eger bilinci yerinde normal bi hayat sürüyor ise. Bitkisel hayatta yada uykuda ise baska. Benim merak ettigim bu zamanda yolculuk etmeyi kim akil edecek. Cap'in plani zaman girdabindan gecerek gecmisi degistirmek mi acaba. Bu plan ise yaramazsa ne yaparim bilmiyorum diyo Teaser'da. Hmm...

Acaba gecmise CM'in zamanina mi gidecekler. Ordan mi bi baglanti kurulacak. Nolucak biri aciklasin lan :)

Şuan iki teori var. İkisi de zaten Ant-Man üzerinden gidiyor.

Kuantum düzleminden nasıl çıkacak. Ya CM gelip çıkartacak ki o da oradaymış zaten, denk gelecekler falan deniyor ya da ilk filmdeki gibi kendi çıkacak yine ama farklı bir zamanda çıkacak.

Bir kere ikinci filmin çok ileri bir zamanda başlayacağı ya da Ant-Man'in zaman atlaması yapması bekleniyor ki buna örnek filmin cast'ıydı.

Lang'in kızını oynayacak olan aktör, 17-18 yaşında bir ergen ki son bıraktığımızda ufak kızdı. Yani yıllar sonra, halen ortamda herkes ağlarken çıkıp genç Lang gelecek yine. Sonra zaten bunu destekler nitelikte şu "kayıt geçmişten mi?" "berlin'de birlikteydik uzun zaman önce uu hatırladın mı?" goygoyları da ispatlıyor artık.

https://cdn.images.express.co.uk/img/dynamic/36/590x/secondary/Avengers-4-set-pictures-Captain-America-and-Iron-Man-1192713.jpg

https://metrouk2.files.wordpress.com/2018/01/pri_65208163.jpg?quality=90&strip=all&zoom=1&resize=644%2C429

sonrada bunlar oluyor.

battle of ny, lang var. hepsinin ellerinde mavi bir kuantum goygoyu var. demek ki işte lang gidip orada olayı çözüyor ve alet yaparak kuantum düzleminden zaman yolculuğu imkanı veriyor. bu da hepsini toplayıp geçmişe gitmek demek.

Bu görsellerden hep şey deniyordu ama işte Stark 'da dönmüş dünyaya, yapacak bir şey yok. Fury'de gg olduğu için Shield'ın başına geçiyor ve Director olarak takılıyor artık Iron Man yok. Ama işte geçmişe dönme olayı olunca o da atlıyor trene diye.

Şimdi burada farklı teori var fragmandan sonra. Bu halen uzayda sürükleniyor mu, öldü mü vs. yoksa denilen gibi mi?

Kuantum goygoyları ile farklı bir evrene gitmiş olabilirlerde. BÖyle olunca işte X-Men'i, F4'du falan hepsinin önünü açacak gelişmeler içinde ortam sağlanıyor. Yani üstteki fotoğraftaki Tony Star, aslında farklı evrendeki Shield Director'u olan Stark.

Falan filan. Neyse skdajfsda
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

darkrider - antman&wasp son sahneyi görmeyen açmasın

wasp ve anne&babasını thanos yoketmişken antman quantum boyutunda hapis kalmıştı işte, oradan kendi başına değil de avengers filan mı yardım edip kurtaracak derken trailer çaat diye "guys i'm here"a geçti, onlar kurtarmıyormuş yani.

Scott karıncaya telepatik mesaj atınca o gelip oradan kurtarıyor Scott'u bence.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Ayfon said:

Şuan iki teori var. İkisi de zaten Ant-Man üzerinden gidiyor.

Kuantum düzleminden nasıl çıkacak. Ya CM gelip çıkartacak ki o da oradaymış zaten, denk gelecekler falan deniyor ya da ilk filmdeki gibi kendi çıkacak yine ama farklı bir zamanda çıkacak.

Bir kere ikinci filmin çok ileri bir zamanda başlayacağı ya da Ant-Man'in zaman atlaması yapması bekleniyor ki buna örnek filmin cast'ıydı.

Lang'in kızını oynayacak olan aktör, 17-18 yaşında bir ergen ki son bıraktığımızda ufak kızdı. Yani yıllar sonra, halen ortamda herkes ağlarken çıkıp genç Lang gelecek yine. Sonra zaten bunu destekler nitelikte şu "kayıt geçmişten mi?" "berlin'de birlikteydik uzun zaman önce uu hatırladın mı?" goygoyları da ispatlıyor artık.

https://cdn.images.express.co.uk/img/dynamic/36/590x/secondary/Avengers-4-set-pictures-Captain-America-and-Iron-Man-1192713.jpg

https://metrouk2.files.wordpress.com/2018/01/pri_65208163.jpg?quality=90&strip=all&zoom=1&resize=644%2C429

sonrada bunlar oluyor.

battle of ny, lang var. hepsinin ellerinde mavi bir kuantum goygoyu var. demek ki işte lang gidip orada olayı çözüyor ve alet yaparak kuantum düzleminden zaman yolculuğu imkanı veriyor. bu da hepsini toplayıp geçmişe gitmek demek.

Bu görsellerden hep şey deniyordu ama işte Stark 'da dönmüş dünyaya, yapacak bir şey yok. Fury'de gg olduğu için Shield'ın başına geçiyor ve Director olarak takılıyor artık Iron Man yok. Ama işte geçmişe dönme olayı olunca o da atlıyor trene diye.

Şimdi burada farklı teori var fragmandan sonra. Bu halen uzayda sürükleniyor mu, öldü mü vs. yoksa denilen gibi mi?

Kuantum goygoyları ile farklı bir evrene gitmiş olabilirlerde. BÖyle olunca işte X-Men'i, F4'du falan hepsinin önünü açacak gelişmeler içinde ortam sağlanıyor. Yani üstteki fotoğraftaki Tony Star, aslında farklı evrendeki Shield Director'u olan Stark.

Falan filan. Neyse skdajfsda

Bu teori bana hic heyecanli ve mantikli gelmiyo ama. Yani zamanda geriye gitmeyi planli programli kullanirlarsa sistem cöker. O zaman thanos'un gecmisine git onu bu fikrinden vazgecir filan milyon tane ihtimal var.
Sosyal ağlarda paylaş

Yani şuan bilinen tek bir şey var o da Battle of NY seti tekrar kuruldu ve içinde Ant-Man'in olduğu sahneler taa geçen sene çekildi. Millet teori kursun, oyalansın diye adamlar hayvan gibi set kurup, ekibi oraya götürüp şu sahneleri çekmeyeceğine göre "time traveller" olayı olacak %90

Diğer yandan işte Fox'tan gelen Marvel'ların MCU'ya bir şekilde adapte edilmesi gerek ki Time olayları bunun içinde güzel bir ortam sunuyor. Sıfırdan mutantları ortaya çıkarmak, bunca yıldır yasaklı mutant kelimesinin varlığına bile ters.

Bir de X-Men çok op değil ya, Thanos için falan dert olmaz. Magneto güçlü ama o kadar değil.

Aslında var olan hikayeye Xavier - Eric yıllardır gizli şekilde okulda adam yetiştiriyorlar, gölgelerin arkasında mutantları dünyadan izole tutuyorlar vs. ama işte olaylar gelişir, Eric olur Magneto ve X-Men açığa çıkar uuu herkes tanır bi anda falan.

Bu da güzel giriş olur kjasdfas
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

Yanniz xmen denilince en cok uzuldugum ian mckellen ve patrick stewart gibi muhtesem bi castingin cope gitmis olmasi foxun beceriksizligi yuzunden, daha iyi bir magneto ve profesor castini cok zor ya

katılmakla birlikte mcavoy ve fassbender'de iyiydi. özellikle fassbender bence bayağı iyiydi.

bu arada olası bir x-men katılımında zaten var olan castten vs. kimse gelmeyecek. her şey sıfırdan yapılacak. o yüzden nerflenmiş tipler olması vs. doğal.

ki şuan mcu'daki en güçlü karakterin Captain Marvel olduğunu söylediler. Thanos'tan bile güçlüymüş sfsfs SJW LOL

Çıkıp Fassbender'in ulaştığı güç seviyesini direkt monte etmezler zaten bu ılıklık yüzünden. Maks kaşık büker Magneto MCU'da
Sosyal ağlarda paylaş

Akuma_Blade said:

Scott karıncaya telepatik mesaj atınca o gelip oradan kurtarıyor Scott'u bence.

yani orası hala muallak ama trailer bazı ihtimalleri eledi tabii.
Laurelin said:

Yanniz xmen denilince en cok uzuldugum ian mckellen ve patrick stewart gibi muhtesem bi castingin cope gitmis olmasi foxun beceriksizligi yuzunden, daha iyi bir magneto ve profesor castini cok zor ya

çok yaşlandılar artık, ilk filmler çekilirken bile sınırdaydılar neredeyse. hugh jackman filan erken emekli olmuş olabilir ama artık yaşları belli oluyordu son filmlerde o karakterler için.

mcavoy ve fassbender bence de iyi seçimlerdi, hatta 2010'ların en makul genç süper kahraman seçimlerinden olabilir ryan reynmolds ile beraber.
Sosyal ağlarda paylaş

ilk filmleri güzeldi xmen lerin, yeni yeni cgi lar filan coşuyoduk baya, 3 cü filmde partikül zımbırtısına abanmışlardı wuaa demiştim fdsfs sonra izleyince ne boktan film lan bu dedirtiyo tabi işlenişi vs.

son çıkanlarda eh işte, 1-2 sahne hariç boktan.

disneye geçince yine bi boka benzemicek, şunları +18 çeksinler abi, ortadan 2ye adam ayırsınlar gore salsınlar üstümüze, sinema salonunda kan fışkırtsınlar artık next lvl entertainment çağına girelim, bitsin şu çocuk filmi saçmalığı
Sosyal ağlarda paylaş

Ağır Spo

Trailer da Ant-man in girdiği sahnede ekranda 1983 archive yazıyormuş.

Teori şu, bu en son sub-atomic level a inerken Michelle reyiz uyarıyor time vortex e kapılma seni kurtaramayız falan, bu içerde kapılıyor bi tanesine, sonra geleceğe gidiyor, kendi kızı ve kalan avengers dan yardım alarak makineyi geliştiriyor, kendi minibüsüyle giriyor sub-atomic level a(çünkü 1983deki görüntüde minibüsü de var).

Zaman sıçramalarını tam kontrol edemiyor o yüzden 1983 e gidiyor, orda howard stark yardım ediyor hatta burada belki Fury ve Captain Marvel ile karşılaşıyor diyorlar. Sonra işte New York battle ın olduğu seneye falan gidiyor, zamanda değiştirdiği şeyler yüzünden günümüzde Thanos'un taşları eksilmeye başlıyor sonra Thanos reyiz de bunun peşine düşüyor falan.

Bu kısmı gayet olası geldi ama gerisini nasıl bağlayacaklar büyük ihtimalle Captain Marvel filmine kadar başka malzeme vermezler.

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • tarihinde GERGE tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...