Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game Fatigue / Time Management

bajazet

Öne çıkan mesajlar

Ben bunu farklı yorumluyorum. Belli bir yaştan sonra UI'a alışmışlık geliyor, senelerdir oynadığın oyunları oynuyosun, yeni seri vs başlayamıyosun. Diziler de böyle, 3 bölüm izleyip kapatıyosun herkesin bayıldığı diziye, ama bir Battlestar Galactica olsa mesela 100 sezon izlersin. Ben daha bunu izlemedim bu arada, örnek olarak verdim. Wow mesela, her expi oynarım, yeni bir mmoya başlayamıyorum, öğrenene kadar bezdiriyor. Bence bu konu onla alakalı biraz da. Alışmışız.
Sosyal ağlarda paylaş

yekeyeke said:

Ben bunu farklı yorumluyorum. Belli bir yaştan sonra UI'a alışmışlık geliyor, senelerdir oynadığın oyunları oynuyosun, yeni seri vs başlayamıyosun. Diziler de böyle, 3 bölüm izleyip kapatıyosun herkesin bayıldığı diziye, ama bir Battlestar Galactica olsa mesela 100 sezon izlersin. Ben daha bunu izlemedim bu arada, örnek olarak verdim. Wow mesela, her expi oynarım, yeni bir mmoya başlayamıyorum, öğrenene kadar bezdiriyor. Bence bu konu onla alakalı biraz da. Alışmışız.

Şu da var, yeni bir oyuna başlamak çok eziyetli oluyor. TW: Warhammer 2'ye başlayacağım mesela ama o kadar çok incik boncuk var ki. O yüzden gidip mekanikleri oynarken yavaş yavaş yediren, çok karmaşık olmayan arcade'leri falan oynuyorum eğer oyun çok aşmış, süper falan değilse.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...