Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hakiki Deriden Kendi Üretimim Ürünler

SARBAY

Öne çıkan mesajlar

6 saat önce, Flassh dedi ki:

@SARBAY instagram a koyduğun tütün cüzdanı fiyat nedir ? @SARBAY

bu tütünlüğü bana yaptı, yaparken kör olduğu için başka yapamıyor üzgünüm. 

gayet iyi işçilik ve yeşil renk derisi çok güzel bu arada. 50 gram tütün paketi sığıyor ama full koymayın çok şişiyor güzel durmuyor, yarı paket ideal. mavi ocb 100’lük kağıt ön cebe tam oturuyor. filtreleri 6’lı ince silindir içinde tutmak gerek (120’li dikdörtgen ocb kullanıyorum ben) direk tütünlük içine tek tek atınca almak zor oluyor. ipi de zamanla beje dönüyor dikiş renkleriyle uyumlu oluyor. baya orijinal oldu her gören soruyor valla. 

Sosyal ağlarda paylaş

kağıt koyma yerini biraz geniş yaptırıp sığdırabilirsin eğer günde 6 tane yetiyorsa, ya da arap kağıdı falan kullanıyorsan rahat sığar daha fazla. ya da altına ekstra bir cep daha yaptırabilirsin filtreler için vs. almak zor diyorum çünkü deri sert, sanırım fabrikasyon olanlar %100 deri değil ya da bir şekilde yumuşatıyorlar satmadan evvel. bu deri bayağı sert, kullandıkça yumuşuyor yavaş yavaş.

hempler çok ince abi çok çabuk sönüyor her çekiş için yakmak zorunda kalıyorum ben tekrar tekrar. mavi ocb standart beyaz mıknatıs kapaklı fine - extra fine gizeh'lerden güzel bence.

Sosyal ağlarda paylaş

iyi kötü değil de alışkanlık ve zevkle alakalı kağıt işi.

ben mesela flasshın ilk koyduğu linktekini 2 sene falan kullandım şimdi nerden baksan 3-4 senedir gizeh yeşil kullanıyorum memnunum. bi sigarayı 15-20dk'da falan içiyorum zaten bırakıp bırakıp yakıyorum daha bi hoşuma gidiyor yağlı ve hızlı sönmesi.

arabı da çok dağılıyor diye sevmiyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
On 03.12.2018 at 08:49, SARBAY dedi ki:

Bu gayet basit ve güzelmiş. Siz bundan istiyorsanız yapayım para mevzu değil yaptığımda fotoğraflarını yüklerim beğenirseniz gönderirim size.

Hocam şu cevaplanan mesajlarımı görememekten filan ben de takip edemedim epeydir. Kusura bakma yani sen de yapmışsın videosunu izledim çok güzel olmuş. 

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
On 28.05.2019 at 15:09, mytheron dedi ki:

spacer.pngderiyi bende severim,bi çanta için kapora verdim,fiyat vermiyim şimdi topa tutarlar.ama güzel ve ömürlük,çoluğa çocuğa miras

Çok güzel bir çanta, yapan kişi bu işin gerçek sanatkarı olmalı. Fiyatını az çok tahmin edebiliyorum ama kıymeti bilinir ve düzgün şekilde bakılırsa 3 kuşak boyunca kullanılabilir. 1 İnsan ömrü bunu eskitmeye yetmez ?

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 yıl sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra ...
goldbären, 11.04.2023 14:27 tarihinde dedi ki:

Aklıma patideki derici geldi, aradım topiği, instagramda maraş yazmışsınız. Merak ettim nasılsınız depremden sağ çıkabildiniz mi? @SARBAY

miyaw33, 20.04.2023 19:52 tarihinde dedi ki:

Demin instagram da dikkatimi çekti saat kordonu ararken. Arkadaş iyimi acaba

Bayağı olmuştu buralara uğramayalı, sağ kaldık bir şekilde  ama çok şeyler aldı bizden deprem... 

Deri işlerine Askerlik görevi sonrası yeniden yapacak motivasyonu kendimde bulamadığım için ara vermiştim, 4 sene olmuş neredeyse 🙂 

SARBAY tarafından düzenlendi
imla
  • Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...

şundan yapabilecek misin?

"Cardholder"

siyah

3x3 kart - çift taraf

veya tek taraf 4 kart...

ortasında cep olşmasına gerek yok

Goering tarafından düzenlendi