Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hakiki Deriden Kendi Üretimim Ürünler

SARBAY

Öne çıkan mesajlar

3 saat önce, Thraine_Numeheru dedi ki:

Selam dostum , handmade dediğimiz ürünler son yıllarda çok rağbet görüyor.Özellikle bitkisel tabaklanmış derileri kullanmanı tavsiye ederim.Kullandıkça güzelleşir bu deriler.Yurt dışında özellikle amerikada bu derilere hastalar bir şekilde etsy den satabilirsen güzel para kazanırsın.

Bende zeytinburnunda deri ceket ve shearling ceketlerden yapıyorum , istersen döken parçaları sana gönderirim çöpe gidiyor burada...ama parçalar 10 desiyi geçmez.Minimal tarzdaki ürünler için kullanabilirsin.Sipariş gelirse sana ayırıcam parçalardan amerikaya pilot mont yapıyorum , dana derisinden antik kahve falan.

Oha adam Senkron'dan çıkıp deri ihracatçısı olmuş!!!!111

GURUR TABLOSU LAN!!!!

Sosyal ağlarda paylaş

20 saat önce, Thraine_Numeheru dedi ki:

Bende zeytinburnunda deri ceket ve shearling ceketlerden yapıyorum , istersen döken parçaları sana gönderirim çöpe gidiyor burada...ama parçalar 10 desiyi geçmez.Minimal tarzdaki ürünler için kullanabilirsin.Sipariş gelirse sana ayırıcam parçalardan amerikaya pilot mont yapıyorum , dana derisinden antik kahve falan.

@-Deno- Yoksa Tom Hardy'nin  jacket'ini siz mi yapiyorsunuz

Sosyal ağlarda paylaş

12 dakika önce, Masticore dedi ki:

@-Deno- Yoksa Tom Hardy'nin  jacket'ini siz mi yapiyorsunuz

aynen deno geçen sene diyordu ama ses çıkmadı sonra :) .

17 saat önce, Aceace dedi ki:

Oha adam Senkron'dan çıkıp deri ihracatçısı olmuş!!!!111

GURUR TABLOSU LAN!!!!

Yok be çağlar esnaf olduk işte , iyi kötü birşeyler yapıyoruz.

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, -Deno- dedi ki:

Yoksa yıllardır arzuladığım monta kavuşabilecek miyim? Ulan ilk gördüğümde vurulmuştum şu monta, geçtiğimiz sene resmen aniden moda oldu lan. Kadınlı erkekli herkes giyer oldu. 

spacer.png

aynen shearling son senelerde moda

1 saat önce, dasaaa dedi ki:

sen de baslik acip koysana yaw iki ornek.

alalim hemen @Thraine_Numeheru

aslında ben daha yeni kickstarter kampanyası yaptim ?

Reklam olmayacaksa buradan bakabilirsiniz modellere , zaten bitti kampanya ve 2 ay içinde imalata girip teslim edicem.

Sizde bu arada sipariş verebilirsiniz size özel fiyat ayarlarız malum pahalı ürünler.

Sosyal ağlarda paylaş

On 01.04.2019 at 22:54, SARBAY dedi ki:

Merhaba, deri tedariği konusunda bayağı zorluk yaşıyordum ama bir ayakkabıcıdan yaklaşık 1000 desi civarı farklı renklerde 2mm vaketa aldım bulunduğum şehir için uygun sayılabilecek bir rakama. Dediğiniz gibi bitkisel tabaklanmış deriler hem sağlıklı olması hemde zamanla görünüm açısından güzelleştiğinden herkesin tercihi oluyor.

Teklifiniz için çok teşekkür ederim, gerçekten çöpe gidiyorsa siz herhangi bir şekilde değerlendiremiyorsanız ben alıp kullanabilirim tabii ki, çokta mutlu olurum.Antik deri özellikle de kahverengi antik deri en arayıpta bulamadığım ürün... Ama karşılıksız alamam, yaptıklarım arasından sizin karar vereceğiniz bir ürünü bende size hediye etmek isterim.

Yaptığım ürünler veya modeller oturunca Etsy'de şansımı deneyeceğim. Kesinlikle Ülkemizdekinden çok daha büyük bir pazar payı olduğunu düşünüyorum "Handmade" ürünlerin yurtdışında. 

Aslında ihtiyacım olabilir yakın zamanda , birilerine promosyon cüzdan göndericem.

Bende 300 desilik bitkisel tabaklanmış çantalık deri var antik koyu kahve alacalı.Ama çantalık olduğu için kalın biraz cüzdan yapabilmen için traşlaman lazım.Numaramı atıyorum pm whatsappdan görüşelim.

Sosyal ağlarda paylaş

7 saat önce, Flassh dedi ki:

tyler durden ceketi var mı abi sizde ?

yapılır o , isteyen olmadı şuana kadar ? 

6 saat önce, DRaGoN_SLaYeR dedi ki:

Aga senin montlar güzelmiş ya, İstanbul'a geldiğimde tükkana uğrayalım, adres falan yazsana topic e, sabit bi yerde dursun.

beklerim gelin , bi topic açalım ozmn 

@SARBAY güzel ürünlerin var paslaşırız , whatsappdan devam.

Sosyal ağlarda paylaş

21 saat önce, Thraine_Numeheru dedi ki:

yapılır o , isteyen olmadı şuana kadar ? 

beklerim gelin , bi topic açalım ozmn 

@SARBAY güzel ürünlerin var paslaşırız , whatsappdan devam.

Eyvallah çok teşekkür ederim. 

Bende her ne kadar çok içerik olmasa da İnstagram hesabımı paylaşayım en azından, hatta ilk mesaj editlense keşke oraya de eklerdim ama neyse. 

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 5 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...