Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık Gaming PC (GTX1080, i5 4690k, 16GB, 240SSD)

Baggio

Öne çıkan mesajlar

Merhaba,

Şöyle elden düşme bir makinam var. Ivır zıvırlar genelde eski ama zamanının iyi parçalarından, işlemcisi overclock'luk.

Ekran kartı dandikti ama kendim 1080Ti alınca eldeki 1080'i buna taktım, bir de sıfır kasa aldım, tek kart satıp miner muamelesi göreceğime komple vereyim dedim. Monitör, optik vb. yok, temel bir kasa.

MSI Z97 Gaming 5 Anakart
Intel i5-4690k (LGA 1150) CPU + Doğru düzgün bir CPU soğutucu (Noctua idi sanırım)
Corsair Vengeance 2x8 GB DDR3
Sandisk 240GB SataIII SSD
Zotac GTX 1080 AMP!
Seasonic 750W Gold PSU
Aerocool CyberX Advance Kasa

Artıları: Üzerine bir depoluk HDD/SSD eklense gayet üst düzeye yakın bir makina oluyor hala. İşlemcisi, anakartı ve soğutucusu overclock için güzel aletler, GPU da yeterli olunca bottleneck yemeden gayet idare ediyor işini.

Eksileri: DDR4 değil, kasa hariç hiçbir parçanın artık garantisi yok, anakart biraz eski kaçtığı için üzerinde kasanın tepesindeki USB 3.0 portu takacak yer yok ve dolayısıyla ancak arka portlardan USB 3.0 kullanılabilecek, bir de anakartın kasanın arkasında kalan port bölümüne takılan alüminyum kapak yok, açıkta duruyor orası.

Riglerden düşme kartları 3'e falan iteliyor millet sağda solda, şu paket programa biçtiğim değer 4.000 TL.

İstanbul içi elden, kargo tavsiye etmem ama alıcı ödemeli ve alıcı riske razı olursa vermeye üşenmem.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...