Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Volvo alacak var mı?

bajazet

Öne çıkan mesajlar

Leon FR alın geçin ya, bu fiyatı hak etmiyor bence V40.

Ben de çok beğeniyorum tasarım olarak ama birkaç inceleme videosu inceledim, konfor, hacim vs. ortalamanın altında. Arka taraf çok dar gözüküyor, bagaj küçük. Öndeki adaptive cruise control şeysi de itici bence.

Gördüğüm kadarıyla o fiyatı hak edebilecek tek şey sürüş keyfi ve virajlardaki kabiliyeti.

Ben hala FR aldığım için mutluyum, araba dört dörtlük benim için hele aldığım fiyatı düşününce geçen sene.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
Kaede said:

"roket adam" said:

130 bine 15 bin kilometrede 6 aylık a3 satmaya çalışıyorum o bile yemiyor. Piyasa bitmiş durumda şu an. Bu aracı 100'e falan satarsanız şükredin.

Speclerini veya varsa ilanını atar mısın

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-golf-leon-fiyatina-yepyeni-tertemiz-a3-sportback-1.5-640247962/detay/

İlgilenirseniz arayabilirsiniz direkt.

spec

iki bölgeli otomatik dijital klima, xenon far, elektrikli el freni, otomatik vites, otomatik silecek, otomatik far, özel siparişle gelen 1.5lt motor 150bg, falan filan

Sosyal ağlarda paylaş

reyou said:

kazali araba o alinmaz

Hahah kafayı yiyeceğim abi şu cümle yüzünden. Kaza fotoğraflarını bile göndermişim adama, arkadan birisi tıklamış yani kaza da o. Adam airbag açtı mı diyor. Airbag açan arabaları arkadan dokundular diye satanlar varmış. Vay anasını dedim. Bu ikinci el araba camiası müthiş bir ortam.
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 yıl sonra ...
  • Genel Yönetici

40 bin KM civarında 2018 model V40 1.5 T3 olanı alınır mı? Bir arkadaşım bakınıyor, çok beğendi ama ikinci el piyasası ve servis anlamında çok arada kaldı. Volvo sahipleri veya geçmiş kullanıcıları yorum yapabilirse çok faydalı olur 🙋‍♂️

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...