Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Netflix Original Anime Duyuruları

Akuma_Blade

Öne çıkan mesajlar

Netflix, Türkiye'deki abonelik ücretlerini artırdı. Abonelik için sunulan 3 paket de zamlanırken, en büyük yüzdesel artış, temel pakette gerçekleştirildi.

Netflix, son olarak 20 Haziran 2019'da fiyatlarına zam yapmıştı. Zammın ardından yeni Netflix abonelik ücretleri şu şekilde:

Temel plan ücreti: 17.99 liradan 26.99 liraya yükseltildi. (Yüzde 50 zam)

Standart plan ücreti: 29.99 liradan 40.99 liraya yükseltildi. (Yüzde 37 zam)

Özel plan ücreti: 41.99 liradan 54.99 liraya yükseltildi. (Yüzde 30 zam)

:(

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...

Ryu Ga Gotoku oyunlarını ve oradaki raconları pek bir sevdiğimden Way of the Househusband'ı es geçmeyi düşünmüyorum, pazar sakin kafayla izlerim. Ama bahsettiğiniz olay bana yabancı değil, Netflix'deki Backstreet Girls'de karakter konuşurken göz kırpamıyorlar, yürüyemiyorlar yada koşamıyorlardı bile, o yüzden slideshow'luk seviyesi beni şaşırtamaz. Gerekli gereksiz her sahneye bas hız çizgilerini, karakter bağırırken yüzüne zoom yap, işin yarısı halloluyor. Ne gerek var kasmaya?

Edit:

Screenshot-3.png

Ulan Netflix, çakallıkta Disney'le yarışabilirsin, ne diyeyim lan size.

Akuma_Blade tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...

NetflixUltraman.0.jpeg

Netflix'in Ultraman'ı 2. sezona gelmeden yeni bir Ultraman anime filmini onaylamış. Bu yeni Anime önceki serideki Shinjiro Hayata yerine Ken Sato isimli başka bir karakteri işleyecek, ayrıca Sola Digital Arts ve Production I.G. yerine James Cameron'un pek çok işiyle hatırlanabilecek olan Industrial Light and Magic tarafından yapılacak.

Kaynak: Tsuburaya Productions

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...