Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Netflix Original Anime Duyuruları

Akuma_Blade

Öne çıkan mesajlar

• 2 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...

izledim gene maksimum cheese ama eğlendirmiyor değil yer yer. gerçi sonu bayağı patatesti.

Spoiler

sen o kadar açıklamalı mantık mekanik kas 10 bölüm, sonra püskevit oliva 2 slaytşov eşliğinde kaba kuvvetle dövülsün lmao. ok.

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra ...

Kadro şampiyonlar ligi olmuş: Verdiğim tepki direkt buydu. Fragmanı vermeden size kadroyu vereyim.

Yönetmen: Tetsuro Araki
Senaryo: Gen Urobuchi
Karakter Tasarımı: Takeshi Obata
Müzik: Hiroyuki Sawano
Stüdyo: WIT

Kaldı ki bunun Mamoru Miyano’su var, Shnichiro Miki’si var, Yuuki Kaji’si var, Marina Inoue’si var, fragmanda bir an Saori Hayami’yi duyar gibi oldum, o da olsaydı e yuh artık yuh yani diyecektim.

Spoiler

Çıktığı an izlenesi bir film olmuş.

Akuma_Blade tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
On 02.07.2021 at 04:59, Bone dedi ki:

Dota, Dorohedo, Kengan Ashura yeni sezonları ne zaman gelecek ya?

Witcher ve Cowboy Bebop da bekliyorum, kısmetse gelsin onlar da.

Cowboy Bebop'u gördük de keşke görmez olaydık.

Dorohedehödöro ve Kengan Ashura hala içimde kalan yara gibi ısıtıp ısıtıp önüme getiriyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...

Bubble production value olarak üzerine çok yatırım yapıldığından özellikle animasyon ve müzik anlamında çok iyi bir iş olmuş. Öte yandan film aynı başarıyı karakterler, konu, kurgu vs gibi alanlarda gösteremiyor. Jin-Roh: Wolf Brigade yada King of Thorn benzeri bir anlatım tarzı hedefledikleri daha ilk dakikalardan belli oluyor ama konu anlatımı o kadar yetersiz, izleyicilerin soru işaretlerini gidermek konusunda o kadar ilgisiz, suspense of disbelief o kadar bariz ki bu saydığım iki örneğin aksine filmin yarısına gelmeden tüm merak hissinizi kaybediyorsunuz. Sadece animasyonlara yada müziklere odaklanıp gerisine kafa yormazsanız güzel film.

Akuma_Blade tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 3 ay sonra ...
  • 5 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...