Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Apple Watch sahiplerine bir sorum var

roket adam

Öne çıkan mesajlar

fitness ve activity tracking için 100 liralık şayomi bilekliğin sunduğu "şu kadar adım yürümüşsün, şu kadar yol yapmışsın" DIŞINDA bir şey sunuyor mu? Yani havuzda kaç tur atmışım, ne bileyim ağırlık kaldırırken kaç tekrar yapmışım vs gibi şeyleri alabiliyor musunuz?

Fitness'a tekrar başlamak için bir motivasyon arıyorum, belki buna kol gibi para verirsem tekrar başlarım diye düşünüyorum da.
Sosyal ağlarda paylaş

1-2 yıldır kullanıyorum. Eylülde de Series 4'e geçtim. Ben acaip memnunum. Pili 1-2 gün gidiyor. Yüzme, Gym, yürüyüş falan track ediyor. Apple News ile haberleri takip ediyorum. Remote app olarak kullanıyorum bir çok cihazımda. E-Scooter kullanırken falan da işe yarıyor.

Bir sürü kayış topladım, customize ediyorum vs.

Premium bir ürün, diğer mıymıntılarla kıyas kabul etmez keh keh.
Sosyal ağlarda paylaş

Kalori, distance, adım, merdiven bunları ölçüyor.

Saatin fitness tracking sistemi 3 "ring" üzerinden ilerliyor.

Kırmızı ring: Günlük kalori harcama miktarı
Yeşil ring: Günlük egzersiz süresi
Mavi ring: Saat bazında ayağa kalkma (Her saat içerisinde en az 1 dakika ayakta kalmanı istiyor)

Saati kurarken hedeflerini belirliyorsun. Günlük 400 kalori yakma, 30 dakika egzersiz, 12 saatlik ayakta durma (12 saat içerisinde 1'er dakika)

Heart rate monitor var, Series 4'te EKG var.

Bunun dışında telefona bakmadan günlük bildirimleri almak baya faydalı (e-postalar, whatsapp, mesajlar)

Telefon cevaplayabilirsin (SIM kartsız modelse çok başarılı değil)

Music stream etme imkanı var.

Ek olarak bir dolu app var. Tek bir bakışta gün içerisinde bir sonraki aktiviten nedir, hava durumu nedir, reminder, notes, vs. vs.
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

fitness ve activity tracking için 100 liralık şayomi bilekliğin sunduğu "şu kadar adım yürümüşsün, şu kadar yol yapmışsın" DIŞINDA bir şey sunuyor mu? Yani havuzda kaç tur atmışım, ne bileyim ağırlık kaldırırken kaç tekrar yapmışım vs gibi şeyleri alabiliyor musunuz?

Fitness'a tekrar başlamak için bir motivasyon arıyorum, belki buna kol gibi para verirsem tekrar başlarım diye düşünüyorum da.

ya benim sevdigim ozellikleri var, ama hicbirisi olmazsa olmaz seyler degil
En cok hosuma giden macbook'u acmasi. Eger saat kolunda ve mac'e yakin ise mac'ini actiginda otomatik sifre sitemeden aciyor.
Direk telefonu acmak guzel. Telefon nerde diye aranmiyorsun. Sesle whatsapp mesajlarini falan yazdirmak guzel oluyor.
Baska herhangi bir urunde sanirim 3rd party uygulamalardan (ornegin whatsapp) notification alamiyorsun apple dunyasinda. (en azindan benim fitbit oyleydi)
Muzik dinlerken (ki airpod kullanmiyorum, kulagimda durmuyor o zimbirtilar) spotifyda falan sarki degistirmek bayaaa kolay.
Saati sessize alinca telefonda otomatik sessize geciyor.
Uygulamalarina hic bakmadim belki ise yarar biseyler vardir.
ama en cok ve en cok kullandigim telefonu yerini cok kaybettigimden, nerde oldugunu bulmak icin saatten telefonu otturmek adfasdf

dedigim gibi olmazsa olmaz bisey degil. Ama telefonun yaninda tamamlayici bir urun gibi dusun.
genelde 3 gunde 1 sarj falan ediyorum. Dusa girmeden once sarja taksan zaten yarim saatte %50 doluyor. Pilde cok sikinti yasamadim.

bi daha fitbit geri donermiyim. Sanirim donmem
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...