Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Selam

marda88

Öne çıkan mesajlar

Selam millet! Ben M.ArdA! Geçtiğimiz haftasonu benim twitch kanalını bir arkadaşımın buraya atmasıyla burayı keşfetmiş oldum. Oradaki linkten gelip "Sen olduğunu bilseydik sıkıntı olmadı" falan diyen arkadaşlar oldu ama tanıdığımı sanmıyorum. O yüzden tanışmak istedim. :P

Yaklaşık 4 ay önce taşındığımdan beri Ankara'da yaşıyorum. TaleWorlds Entertainment'ta Community Support yani Teknik Destek olarak çalışmaktayım. Onun dışında uzun süredir Freelance olarak Valve ürünleri ve Steam hizmetlerini çeviren ve modere eden ekipte yer alıyorum.

Burada kafa bir topluluk ile tanışacağım için heyecanlıyım. Yıllar sonra Forum kafasına dönmek sevindirici.

Saygılar, sevgiler.
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

artifact mi oynuyodun, sen miydin o?
bi de oyun oynicaniza, isinizi yapin da oyunu cikarin.

Aynen o yayındaki bendim. Buraya atıldığının farkında değildim yanlışlıkla kural vs çiğnenmemiştir umarım.

Bannerlord da yolda merak etmeyin. :P

Oce4n said:

artifact keyini nerden bulduğunu merak etmiştim ben. 200 doları basıp satın almıştır demiştik yakın çevrelerde

Valve sağ olsun, çeviri metinlerini önceden vermeyi öğrenmeden önce oyunu vermeyi akıl etti.

ad3m said:

as

o7
Sosyal ağlarda paylaş

Muhabbete Katıl

Şimdi mesaj gönderip sonrasında kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız varsa giriş yapın ve hesabınızla mesaj gönderin.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Paylaştığınız link otomatik olarak mesaja iliştirildi.   Bunun yerine link olarak göster

×   Önceden girilen içerik getirildi.   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...