Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yine yeniden...

escape

Öne çıkan mesajlar

deadwoll said:

Abi deneyimliysen, mühendissen, spk lisansın ıvır zıvırın, 2-3 yabancı dilin varsa zaten bir şekilde yolunu bulursun ama konumuz escape. Kendi işini kurmaktan kastım da gidip büfe açmak, varsa altın bileziği, dükkan açıp esnaflık yapmak falan.

15 - 20 bin lira sermayeyle girip 6 - 12 ayda başa baş noktasına gelmeye bakacak işte. Yani senin arkadaşının kıstığı 3000 lirayı kazanmaya bakacak ilk başta :>

senin dediğin gibi iş kurma işini ben de düşündüm ama uygun yer ve startup fikri gelmedi aklıma. büfe vs bunlar hep olan şeyler, güzel location bulursan iyi ama sağlam para harcamak gerekiyor. keşke yapabilsem ama bu konuda cesaretim yok pek. ya da elimden birinin tutması gerekiyor bilemedim.

Belediyeler var bir kaç tanıdık bulabilirsem girebilirim giremezsem Kıbrıs'a yerleşmeyi düşünüyorum. Aynı parayı kazanırım belki yiine ama en azından yediğim içtiğim ucuz olur ve sosyal hayatı rahat yaşarım.

ahmedinejad said:

yine de idare mahkemesine dava aç süresi geçmeden tekrar hakem hastanede incelesinler. belli dereceleri vardır belki o derecenin altındasındır. sana 1500 tl'ye falan mal olur genel olarak ama yine de bir umut.

yok abi sıfır olacak, o sayıları okuyacaksın.

http://www.igh.com.tr/sites/default/files/paragraphs_slider/9.jpg

mesela bu bende hiç yok. ne yazıyor burada hangi sayı?
Sosyal ağlarda paylaş

selam bende renk körüyüm, zamanında ehliyet alırken sorun olmuştu rahat 5 hastane gezdim sağlık raporunu alana kadar. doktor biraz tüyo verdi son hastanede halloldu... sonradan ehliyette zorunluluk kalktı...

polislik için falan önemli ya. ben pes oynarken renkler benzerse karşı takıma pas attığım çok oluyor sende arkadaşını vurursun akşam karanlığında kesin :D

pilot olsam mı diyodum bi ara ona hiç niyetlenemedim bu kusur yüzüden. kızların ilgisini çekiyor muhabbette konusunu açarsan. aa bu ne renk pikii diye soruyorlar hemen muhabbet koyulaşıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

elesso said:

selam bende renk körüyüm, zamanında ehliyet alırken sorun olmuştu rahat 5 hastane gezdim sağlık raporunu alana kadar. doktor biraz tüyo verdi son hastanede halloldu... sonradan ehliyette zorunluluk kalktı...

polislik için falan önemli ya. ben pes oynarken renkler benzerse karşı takıma pas attığım çok oluyor sende arkadaşını vurursun akşam karanlığında kesin :D

pilot olsam mı diyodum bi ara ona hiç niyetlenemedim bu kusur yüzüden. kızların ilgisini çekiyor muhabbette konusunu açarsan. aa bu ne renk pikii diye soruyorlar hemen muhabbet koyulaşıyor.

Renk körü olup pilot olan var arkadaşlar. Hatta bizzat tanıdığım var. Bilginiz olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...