Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mobil developer olarak calisanlar ya da kendi isini yapanlar

barbu

Öne çıkan mesajlar

Var mi? Yemisim satisi diyip, yazilima gecesim var. evde kendi capima zaman buldukca bisiler yapiyorum ama pek zaman bulamiyorum.

Cidden detayli sektoru anlatabilecek var mi? Ya da daha da iyisi kendi isini yapanlar.

Iyisiyle kotusuyle.

Swift ogreniyorum su sira. Baya zevkliymis. Bas agritici cogu ameleligi duzeltmis adamlar. Ama iste zaman yok. Hergun 1 saatbakamiyorum bile.
Sosyal ağlarda paylaş

Sanguin said:

@barbu : mac mi aldın yoksa vm üzerinden mi çalışıyorsun?

Macbook pro aldim touchbarsiz ama alali baya olmustu sdf. Anca yeni basladim.

Udemy’de angela diye bi kadinin dersi var. (baya iyi bu arada oneririn) sadece sunu yap diyip gecmiyor. Arastirman icin yonlendiriyor filan.

Neyse baya keyif aliyorum ya. Uniden sonra kod yazmamistim hic. Simdi cok iyi geldi. Ciddi ciddi satis vs bayiyor bazen. Degistiricem kariyeri
Sosyal ağlarda paylaş

amelelige niye merak saldin, satabiliyorsan git social media sirketlerine* proje al sonra uni ogrencisi veya hintliye yaptirirsin

*: cok fazla sirketle iletisim halindeler ve cok fazla proje istegi geliyor hicbirini yapamiyorlar tabii

ben native de ionicle de cok calistim ama react'e bir sans veririm su siralar react native olmadi PWA'ya da donebilirsin ayni teknoloji ve mantik ile.
Sosyal ağlarda paylaş

Stres az abi satisa gore. Mesai de inan daha az. Ustune is degistirmeb daha kolay. Bir de kendi uygulamabi patlatma sansin loto tutturmandan daha fazla. Ayrica yazilim sektorune adim stip oradan yine satis ya da baska mudurluk pozisyonuna atlayabilirim ileride. Gecmis tecrubem var ne de olsa baska sektorde.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
senko said:

orc_lord said:

Yazılımı bırakası gelen yok mu ya hiç? :)

Var var
Bazen birakasim geliyor da cok gec artik :)

Bırakıp tamamen farklı bi alana mı geçmek istiyorsun? Yoksa business analayst işte product management tarzı bir role mi geçiş planlıyordun? :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...