Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Deliler Fatih'in Fermanı

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

-Deno- said:

Fistan said:

gerçekten bok gibi
boruyu öttürme sahnesinde buna karar verdim
devamı zaten rezalet makyaj, tipler bıyıklar falan çok kötü ya
nargile cafe tipleri gibi oynayanlar
bunlar film çekmesin kebapçı falan açsınlar, ocakbaşında takılırlar

Filme kesin gitti ya bu.

100 liraya falan giderim bu filme
Sosyal ağlarda paylaş

fenn said:

"nutella yerim" said:

Suark said:

bide biraz abartılı yapsalar keşke
şöyle güzel kapışmalı kafa kol koparmal sayko bişi olsa

adamın kolunu koparıp kopardıgı kolla dovse falan

Şu aklıma geldi
https://www.youtube.com/watch?v=4VlmTiUz0sw

Quan Chi yerine bu geliyorsa aklına sana kötü haberlerim var :(

[video]https://www.youtube.com/watch?v=N6GzlcVVP8Y?feature=oembed" width="459">

Sosyal ağlarda paylaş

Raylen said:

kardashian klanından ittirmeleri ve türevlerini saymıyorum bile, türkiyede yer gök kısa saçlı tahta esmer

zenciler ve bıngıl bıngıllar zaten millennial pc furyasından dolayı ordalar

e kim kaldı anasını satıyım, eskiden vsfs dedin mi yiğitler ezberden sayardı

hacit vs'de bingil memeli hatun mu var ak? tamami skinny, duz, guzel yuzlu adamlar degil mi?

kate upton cikti da dunya kadin gordu be.
Sosyal ağlarda paylaş

aslında cgi haricinde türk sineması ekipman olarak hollywood sinemasına eşdeğer fakat seyirci skalası faktörü üretimi büyük etkiliyor.
cgi da aslında çok mühim değil önemli olan projenin ticari yönleri. o kısım netleşse cgi her türlü yurtdışı kanallarla halledilir.

maliyet hesabına ve set şartları da göz önüne alındığında hollywooddan daha hardcore işler deneyip yapabilme şansları bile var aslında.
Sosyal ağlarda paylaş

sanssizsansli said:

aslında cgi haricinde türk sineması ekipman olarak hollywood sinemasına eşdeğer fakat seyirci skalası faktörü üretimi büyük etkiliyor.
cgi da aslında çok mühim değil önemli olan projenin ticari yönleri. o kısım netleşse cgi her türlü yurtdışı kanallarla halledilir.

maliyet hesabına ve set şartları da göz önüne alındığında hollywooddan daha hardcore işler deneyip yapabilme şansları bile var aslında.

ekipman kalitsi tüm dünyada aynı zaten kullanılan toplasan 5 çeşit ürün var hepsi de global olarak satılıyor ya da kiralanabiliyor.

türkiye'yi matah bir bokmuş gibi göstermenin alemi yok yani şu durumda.
Sosyal ağlarda paylaş

mascio said:

sanssizsansli said:

ekipman kalitsi tüm dünyada aynı zaten kullanılan toplasan 5 çeşit ürün var hepsi de global olarak satılıyor ya da kiralanabiliyor.

türkiye'yi matah bir bokmuş gibi göstermenin alemi yok yani şu durumda.

türkiyeyi matah bir bokmuş gibi değil hollywoodu yüceltmenin bi manası olmadığını söylüyorum.
ekipmandan kasıtta sadece camera work için değil sinema sektörünün her alanında gafferından tut dollycisne vb. saymakla bitmez.
burda ben bi kenara sen türk sinemasını mevcut durumundan dolayı boklamaya çalışıyorsun gibi geliyor.
dikkat edersen filmlerden falan bahsetmiyorum.
işin bi yerde içinde biri olarak bunu söylüyorum zaten yoksa çokda fifi türkmüş hollymiş bollymiş.

Senkocum kameraya indirgediğimizde de her şey alexa demek değil.
dijital ve analogların hepsinin dokusu ve duygusu farklı. her filmi aleksayla çekemezsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Cokomantis said:

ShadowFury said:

totemic said:

kendi kendimizi gömmeyi ne kadar seviyoruz. mutlaka eksiklikleri vardır ama yine de bir yerlerden başlamak gerekiyor bence.

fyi, şunu her tekrarlayışınızda bir recep ivedik daha doğuyor.

bu recep ivediği beğenmeme huyuda yeni çıktı beğenmeğenler evde ne izliyor merak ediyorum

Recep İvediki gram beğenmiyorum ve sadece ilk filmini izledim.
Beğenen arkadaşlara da hayatta başarılar.
Sosyal ağlarda paylaş

Cokomantis said:

ShadowFury said:

totemic said:

kendi kendimizi gömmeyi ne kadar seviyoruz. mutlaka eksiklikleri vardır ama yine de bir yerlerden başlamak gerekiyor bence.

fyi, şunu her tekrarlayışınızda bir recep ivedik daha doğuyor.

bu recep ivediği beğenmeme huyuda yeni çıktı beğenmeğenler evde ne izliyor merak ediyorum

recep ivedik izlemek yerine
evde fayansları,parkeleri falan sayıyorum ben daha eğlenceli oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...