Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Apple'in boktan iki asamali cloud login sistemi

Nigger_of_the_sand

Öne çıkan mesajlar

Cloud email hesabima girmeye calisiyorum, sifreyi girdikten sonra "please enter the password followed by the verification code" diye hata verip telefonuma 6 haneli bir kod gonderiyor.

E nereye girecem ben bu kodu, bare bi sifre girme ekrani cikar di mi? Yok. Tekrar login olmaya calisinca da yine password prompt ekranini kapatip baska kod yolluyo. Password prompt ekranini kapatirsan nereye gireyim ben bu kodu?
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Nigger_of_the_sand said:

Pardon belirtmeyi unutmusum; giris yapmaya calistigim yer macbook. Kod telefona geliyor, ama bilgisayarda kodu girebilecegim birsey belirmiyor o esnada.

aynı durumu ben de yaşıyorum şu an. telefonda kod var ama bilgisayarda kod girecek alan çıkmıyor.

edit: pardon cd'nin yukarda söylediği şeye jeton yeni düştü... dünyanın en saçma şeyiymiş hakkaten.
Sosyal ağlarda paylaş

apple tam bir gerizekali

sifrelerin 1. kurali nedir? uzun olmali ve ezberlediginiz bisey olmamali diyelim password managerdan sunu generate ettiniz

A@124k9F!@$K1Aamal

yeni bilgisayar aldin kuracaksin, apple bunu 7 kere soruyor sana!!!!!!!!!! bikere auth ettin ne diye her ekranda soruyorsun, resmen milleti sifresini 123123 yapmaya zorluyor,

sonra niye milletin cloud hesaplari hackleniyor, neden acaba

o yuzden UX falan bekleme apple'dan, o emaile girmeni istemiyorsa girmeyeceksin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...