Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kız arkadaş depresyonuyla doğan sorunlar

Khiran

Öne çıkan mesajlar

Raylen said:

Red said:

Instagramdan silme de psikolojisinin seri bir şekilde düzeldiğini takip edersin rahat rahat tjfnf

üniversitedeyken "mutluluktan kırılıcaz inanılmaz sevimliyiz biz öyle değil mi" çiftlerini evlendikten sonra stalklamaktan keyif alıyorum ben, sosyopat mıyım neyim amk

-alınan kilolar
-tatile gidilen kiralık villaların, kendi evlerinden daha çok fotoğrafı olması
-bir çocuğun futbol takımı formasıyla yüzlerce çirkin fotoğrafı
-deri ceketli adam - tuvaletli kadın - türbanlı nine ile ayışığında sohbetler
-ciks mekandaki fotoğrafın yorumlarında ortaya çıkan uzak akrabaya verilen kaçamak cevaplar
-orasından burasından kırpılmış fotoğrafların etiketlenenlerde orjinal versiyonlarının çıkması

iyide aga evlenmişsin evin var yuvan var mutlusun napcan anlamadım ki
illa takla atarken mi resim cekip koyalım
ben ekmek yapıyorum bu aralar ekmek resmi koyuyorum
altınada garip anam çileli anam "oooo bize yok mu diye" yazıyo bi dahaki hafta 2 tane yapıp onlarada goturuyorum
adfasdfad

arada bi hanımla sacma bi aksiyona ya da eglenceli bi tatile cıkıyoruz onu koyuyoruz ne koycaz
evde pijama ile cekirdek citleyip naruto izlerken mi resim koyalım
evli adamın surekli dısarı cıkma dısarda bulunma ihtiyacı yok ki adı üstünde evli evi var yane
Sosyal ağlarda paylaş

150 mesajlık hukukumuz var bu topicte o yüzden bir update bırakayım :(

bugün görüşelim her şeyi detaylıca konuşalım dedi görüştük. sonuç olarak yalan söyleyip aileyi de, depresyonu da, psikolojik sıkıntılarını da öne atmış resmen kendi köşeme çekileyim diye biberon gibi ağzıma vermiş.

özet: kendi isteğiyle böyle davranmaya başlamış soğumuş. öyle bitti gitti işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Khiran said:

150 mesajlık hukukumuz var bu topicte o yüzden bir update bırakayım :(

bugün görüşelim her şeyi detaylıca konuşalım dedi görüştük. sonuç olarak yalan söyleyip aileyi de, depresyonu da, psikolojik sıkıntılarını da öne atmış resmen kendi köşeme çekileyim diye biberon gibi ağzıma vermiş.

özet: kendi isteğiyle böyle davranmaya başlamış soğumuş. öyle bitti gitti işte.

geçmiş olsun abi. o zaten senden uzun süre önce ayrılmış. sana da hesabı itelemiş kibarca. boşa goy goy yapmışız sayfalarca dsf

kırkı çıkınca yeni ilişkiye başlar. sen de yasını tut sonra itliğe hergelileğe başla. git evsiz döv veya tinerciye sataş özgüvenin yerine gelir.

bu arada merak ettim, kız son sınıfta mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Khiran said:

normalde son sınıfta olması gerekiyordu ama dersleri kötü olduğu için geçe kaldı 1.5 senesi daha var. cidden öyle oldu kafasında çoktan bitirmiş aşmış her şeyi ama olan bana oldu o kadar güvenmeme falan.

son senede genellikle, iş hayatına atılacaksa ve senle sosyal statü atlayamamışsa şimdiye dek, zaten yol verekcekti, niye senle vakit kaybetsin sdf okul ortamında yeterli olabilir senle yaşadığı hayat ama sonrası için öyle düşünmemiştir büyük ihtimal. takvimi erkene almış olabilir sdf
Sosyal ağlarda paylaş

valla benimkisi de ailesi ile belli sikintilar yasiyor.

abi kimse kusura bakmasin da sikerim haci ben, simdi alttan alip kiz isleri yoluna koymak icin destek verebilmesi icin yol gosteriyorum vs.

ama cok fazla kasmayip "sakalini da kolunu da keserim sokullu" diyip orada kalmayip tasaklarini bile kesebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

valla benimkisi de ailesi ile belli sikintilar yasiyor.

abi kimse kusura bakmasin da sikerim haci ben, simdi alttan alip kiz isleri yoluna koymak icin destek verebilmesi icin yol gosteriyorum vs.

ama cok fazla kasmayip "sakalini da kolunu da keserim sokullu" diyip orada kalmayip tasaklarini bile kesebilirim.

abi kızın yaşına, ciddiyetine, sevgisine göre falan değişir de yolun sonu aynı kapıya çıkıyor sanırım. ben buradakileri dinlemeyip başımın dikine gittim üzüldüm. kızdan önce sen hazırla kendini ayrılığa.
Sosyal ağlarda paylaş

ginaly said:

Bunun tersini yasamistim universitede,
Hazirlikta bi kizla takilmaya basladik, sonra bendeki cash flow potansiyelini gordu sanirim, dedi ki ya simdi biz ayrilalim, ben universite hayatini yasamak istiyorum biraz, 4. sinifta tekrar baslayip evlenelim.
Tabi ne demek dedim

ginaly performansina yakismadi
Sosyal ağlarda paylaş

ginaly said:

Hazirlikta bi kizla takilmaya basladik, sonra bendeki cash flow potansiyelini gordu sanirim, dedi ki ya simdi biz ayrilalim, ben universite hayatini yasamak istiyorum biraz, 4. sinifta tekrar baslayip evlenelim.
Tabi ne demek dedim

bu bana da oldu sadasfa bi süre bakınalım olmadı tekrar sevgili oluruz falan gibi bir şey dedi. ben de tabi çok mantıklı dedim :D
Sosyal ağlarda paylaş

Khiran said:

abi kızın yaşına, ciddiyetine, sevgisine göre falan değişir de yolun sonu aynı kapıya çıkıyor sanırım. ben buradakileri dinlemeyip başımın dikine gittim üzüldüm. kızdan önce sen hazırla kendini ayrılığa.

geçmiş yazıları okumadım sonuç ayrılık herhalde ? e söyledik sakalımız da var halbuki
Sosyal ağlarda paylaş

WaNTeD said:

ginaly said:

Tabi ne demek dedim

ginaly performansina yakismadi

Alacagimizi alip ciktik firmadan, iceride bakiye birakmadik
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...