Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo Immortal

eregorn

Öne çıkan mesajlar

bunun pvpsi zaten dandik üstüne bu shadow war pvp normal battleground pvpden bile daha dandik ?gidip onu beğenmiş boneçim ya.  sadece adı gibi gerçekten immortal bi şeyle böyle çapulcuları sinek gibi ezmek zevkli biraz yalan yok, gerçi burada amaç daha fazla adam indirmek değil diğer tarafın immortalından erken ölmeyip daha fazla dayanmak o yüzden full aggro girmedim sürekli vurkaç. 

Silphatos tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

43 olursanız bile faydanız dokunur, zira pvp maçlarında 1 main battle, 2 tane de support battle var. support'lara low level'ları koyabiliyoruz. orada öldürdükleriniz, main battle'a damage bonus olarak geliyor anlık. en azından 43 olun, ondan sonra ağır da takılsanız support maçlardan destek atarsınız misler gibi.

Sosyal ağlarda paylaş

14 saat önce, Xenocide dedi ki:

43 olursanız bile faydanız dokunur, zira pvp maçlarında 1 main battle, 2 tane de support battle var. support'lara low level'ları koyabiliyoruz. orada öldürdükleriniz, main battle'a damage bonus olarak geliyor anlık. en azından 43 olun, ondan sonra ağır da takılsanız support maçlardan destek atarsınız misler gibi.

dun seni riftte gordum xeno'da bir sey yazamadim razer kishiyle telefonda oynuyorum mesaj yazmak zulum oluyor ?

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...