Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo Immortal

eregorn

Öne çıkan mesajlar

shadow lottery kazanmışım, bari clanı shadowa çevireyim derken patlattım galiba herkesi asd. bunu tekrar adventurera çevirme de yok galiba 

2. lotteryde win rate %100müş galiba, shadow olup gelin aktif devam edecekler, güzel bonuslar var 

Silphatos tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

1 tane akara signetim var onla sana attım shadow invit

yalnız bu shadow ve immortal olmak normal oynayana göre aşırı avantajlı, 10dk'da falan 350k gold kazandım vault raid diye bi şey var shadowların mekanda + contractlar, ilave hediyeler, elder riftte ilave leg kasa falan her şeye bakamadım ama resmen farklı 1 oyun daha varmış. adventurerlar köylüymüş meğerse

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, Silphatos dedi ki:

shadow lottery kazanmışım, bari clanı shadowa çevireyim derken patlattım galiba herkesi asd. bunu tekrar adventurera çevirme de yok galiba 

2. lotteryde win rate %100müş galiba, shadow olup gelin aktif devam edecekler, güzel bonuslar var 

ben level 31 im falanım ya levelim yetmiyor. levelleyeyim yazarım. yedin bizi slip dsfdsf 

ya bu arada endgame legendary gemler (5 star vs) para vermezsen gelmiyormuş, o da hayvan gibi bi paradan bahsediyorlar, oynuyoruz falan ama endgame i yapamadıktan sonra boşa olmayacak mı bu iş kafam takıldı baya buna. baya pay to win yani. uyuz etti beni blizz.

GokTuRK tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

geri cek baskasina at mumkunse du gireyim red edeyim

ben bakarsin devam etmem burada vardir seninle devam edecek.. lotary e girebilsem devamli dolu.

edit : neyse gelen giden bir sey yok sliph - simdi geldi ama red ettim.. abinin basinda bekliyorum 30 dakikaya tekrar acilacak herhalde cekilis.

Scalanova tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Olm bu oyun çok saçma değil mi lan gameplayden buildlere campaignden endgame e herşey piyasadaki diğer tüm h&slerden daha streamlined, hani path of exilela falan karşılaştırmıyorum bile mobil oyun sonuçta.

Ama iş p2w kısmına gelince 40 ayrı menüye girip koklatttığı şeyleri tek tek yapman lazım, hepsini zaten ayrı bi queste yedirmişler işte legendary gemler legandary upgradeler hem kozmetik hem ingame bonus veren battlepassler riftlere girdiğinde bonus loot veren itemlar ama onların da bi kısmını daily bilmemnelerle kazanırken crafting mat veren questin parasını verince 5 katını alma ordan weapon gelsin yandan armor kozmetiği ama dur bi dakka yarragpassalırsamüçünübirdenÇOKDAHAUCUZBİFİYATAALABİLİYORUMBELKİÖYLEYAPMALIYIM!!11...

medium.gif

Altı üstü kakamızı yaparken diyaplo keseceğidik blizz, p2wi bu kadar abartmaya ne gerek vardı

Sosyal ağlarda paylaş

yani lvl alıp oyunu denerken başımızı sokacak bir yer olacaktı, onu da endgame klana çevirdin ehu biz napalım. ? bayağı da aptalca bir tasarımmış newbie'leri klanlardan soyutlamak, cidden bravo bilizort.

ben ne zamana 43 olurum bilmiyorum, olunca da shadow ne immortal ne ona bakmam lazım kalıcı bir kararsa.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

ben oldum 43 ya napıcam? klan'da bulamadım bir questi tamamlayamıyorum öyle avel avel yardırıyorum oradan oraya 

bir de bu mapleri %100 nasıl tamamlayabilirim çok eksik var codexten baktığımda şunu bul, bunu öldür diyor da navigate etmiyor, nasıl bulacağız ? 

bLackcha0s tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

shadowda neredeyse 1 tane daha ilave content var, immortalara da allah bilir farklı farklı şeyler vardır 1 baselik content de oraya. oynayanların %90ı belki hiç göremeyecek bunları, çok ilginç bi tasarım yapmışlar, bi de mobil oyun lan hadi böyle niche mmolara falan yap kasanlar için gated content ama mobil diabloya ne alaka bilemedim 

şu an serverlar yeni olup kontenjan dolmadığı için çok da zor değil gerçi girmesi tavernde 2 lotoya katılınca 2.de %100 win ratemiş diye gördüm bi yerde ne kadar doğru bilmiyorum ama

Sosyal ağlarda paylaş

@bLackcha0s scalanova gelmedi, shadow yapıp alayım seni levelin yeterli, bnet hesabın ne

side questler falan lvl60'dan sonra açılıyor, en dandik lvl10 bölgeyi bile %100leyemezsin şu an, geç şimdilik o işi

bi tane daha loto kazanmışım, 2 hakkım oldu

Sosyal ağlarda paylaş

Lvl 60(9) oldum. Oyunda bugün açık bug buldum. Bu sayede 5 paragon lvl aldım. Librarye girip bir odada hiç hareket etmezsen yüzlerce mob respawn olup üstüne geliyor. Necromanceri tüm minionlarla kapıya koydum hareket etmeden tek parmakla lvl aldım. Bunu kapatırlar umarım, 15 dk da bir hemen yandaki blacksmithe gidip üstünü boşaltmak haricinde kimildamadim bile. 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...