Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo Immortal

eregorn

Öne çıkan mesajlar

Ben de oblivion knight'ta başladım. Nick xaty

Gamepad ile oynuyorum tv'ye yansitip. skill tus yerleri cok karisik geldi. Yeri degisince de target almak zorlaştı. Tuslarin yerini degistirince ekranda hala eskisi gibi gozukmesi de cok kafa karistiriyor. 

Icerigi parca parca veya secerek indirebiliyorsunuz. Hepsini tek seferde indirmeniz gerekmiyor. 

Sosyal ağlarda paylaş

uninstall ettim ben ya. sırf adı diablo diye random hack&slash oynayasım yok hiç. hele ki her adımda bişiyler satın alsana diye ağzıma ağzıma sokuyor.

youtube daki bir kaç videodan denk geldiğime göre de bazı itemlere oynayarak ulaşılamıyor, satın alınması zorunlu gibi. eksik kalsın.

d4 beklemeye devam.

Sosyal ağlarda paylaş

Ulan pc versiyonu diye 20gblik emulatör indirmişiz, allahın şuursuzları mobile versiyonu, yarım yamalak pc ye portlamışlar. 3rd party emulatör indirip pc de oynasak daha rahat oluyor valla.

Allah blizzardın belasını vermiş zaten rezilliğe bak

Dark_Soul tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

yani oynanıyor, ilk beklentilerden daha iyi gibi ama paywall'a çarpıldığı yerde bırakılır. şimdilik biraz daha oynayacağım bakalım. cosmetic vs bazı açılardan iyi olmuş da dokunmatik ekran için yapabilecekleri kadar yapmışlar gördüğüm. leoric'i yaptım şimdi, fena değil combat.

eh bir çıktım, gene crashliyor şimdi. çok acayip. repair client da işe yaramadı.

game settings'den command line argument olarak

-w

ekledim ve düzeldi. başkalarında da aynı sorun oluyormuş, fullscreen ayarı kaynaklı.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Annen Inc.'ye request atanlar nicklerini yazabilir mi ya, çok random request var kim kim çözemedim, bi scalanovayı çözdüm sdfg

haa bu arada benim açtığım şey warband, 8 kişilik player grubuymuş, bi de clan var ben clan açtığımı sanıyorum sdfkcnvxmxx

o nasıl açılıyo bilmiyorum ahaha

netice olarak max 8 kişi alabiliyomuşum.

Xenocide tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...