Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo Immortal

eregorn

Öne çıkan mesajlar

blizz'de her oyunun ekibi birbirinden ayrı değil mi ?
WoW'un süreci diğer oyunları etkilemiyor diye biliyorum.

Şuan tek yapcakları eğer kenarından köşesinden başladılarsa D4 yapmaya ona abanmak olmalı. Mobil oyun ile aynı anda sessiz sedasız D4 süprizini patlatıp kendilerini affettirirler onun dışında mehh
Sosyal ağlarda paylaş

diablo 4 için biraz erken değil mi? d3 exp daha mantıklı görünüyor bana. yeni klass yeni haritalar revamped loot system falan.

4'u duyururlarsa, d3 kara bi leke olarak tarihe geçer bunu da kabullenmezler sanırım.

gerçi adamlar utanmadan diablo mobile duyurdu, o da var.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

blizz'de her oyunun ekibi birbirinden ayrı değil mi ?
WoW'un süreci diğer oyunları etkilemiyor diye biliyorum.

Şuan tek yapcakları eğer kenarından köşesinden başladılarsa D4 yapmaya ona abanmak olmalı. Mobil oyun ile aynı anda sessiz sedasız D4 süprizini patlatıp kendilerini affettirirler onun dışında mehh

birbirinden ayrı tabide adamların sonuçta tepe ekibi demiyor mu lan bu sene blizzconda ne açıklayacağız diye. Son senelerdeki en dandik sunumlarını yaptılar. Her sene yükü çekecek bir halt lazım ama o wc3 remake olamaz, wc4 olsaydı mesela :p
Sosyal ağlarda paylaş

sardalya said:

millet console aliyor sonra cikan oyunlara uzuluyor, 6 yasindaki cocuklar icin yapilan god of war'u alirsaniz boyle olur

benim hafiza da zayif zaten omrumun sonuna kadar theme hospital diablo 2 heroes 3 yeter bana

triggerlanmayacağım triggerlanmayacağım triggerlanmayacağım
Sosyal ağlarda paylaş

oyun piyasasının mevcut durumunun 1 numaralı sorumlusu oyuncular kesinlikle..

nerede elimde hıyarım var diyen bir yapımcı görse tuzlukla koştuğu için insanlar sektörün boku çıktı. 3-5 idealist yapımcı dışında kimse gerçek anlamıyla kaliteli bir yapım ortaya çıkartmaya uğraşmıyor. Çıkarsa da hak ettiği parayı kazanamıyor, çünkü adamın 3 yıllık emeğinin karşılığı kazandığı parayı boktan bir skin ile battle royale oyunları 1 ayda kazanıyor.
Hazır koyun gibi önüme BR atılsın da mikro ödemeler ile beni sağsınlar diye bekleyen oyuncular varken 3 sene 5 sene oyun yapımına süre harcayan firmalar kalmaz haliyle. Herkes en az efor ile en çok parayı kazanmaya bakar,bunlar ticari işletmeler sonuçta. Oyuncu hakkını vermezse oyunların, tutkuyla yapılan güzel oyunlar da kalmaz. Senede 10-12 efsane oyun çıkan yıllardan senede 3-4 oyun çıkarsa "offf ne iyi yıldı bu sene ne oyun yaptı" denen yıllara geldik.

oyuncu kendisi düzeltecekse düzeltecek bu piyasayı, yoksa daha çooooook W4 D4 beklersiniz yani, elinize verirler mobil oyunları oynamanız için, güzel bir ödeme yöntemi de ayarlarlar sizi ürkütmeden cüzdanınızı boşaltmak için tamam.
Sosyal ağlarda paylaş

Diablo oyunun mobil olması ile hiç bir alakası yok bu tepkilerin. PR meselesi. "Diablo 4 yapıyoruz ama daha zamana ihtiyacı var. Onu beklerken bunu oynayın istedik" dese, bu kadar tepki gelmezdi. Çıkınca da paşa paşa oynardık.

Reskin edilmiş rerere rörörö lafların da ayar oluyorum. Napsınlar, skilleri sola movestick'i sağa mı koysunlar? WoW, diablo, POE, Witcher map sağ üst köşe de. Reskin mi oluyor bu? Gamepadde oyun oynuyoruz. zıplamak için "x" e basıyorsun. Reskin mi? Reskin denilen oyunu ve diablo immortal oyununu netzen yapıyor olabilir, ama aynı tasarıma sahip bir sürü oyun var.

Dediğim gibi pr olayı. Netzen yapıyor olmasaydı kimse reskin demicekti. başka bir oyun daha yapıyoruz deselerdi bu kadar tepki gelmezdi.

Asıl sıkıntı Q&A de kimsenin asıl soruyu sormammış olması. Oyunun para durumu ne olacak. f2p? b2p? dropboxlar olacak mı? oyunda enerji mantığı olacak mı?

Oynanış videosunu ilk izlediğimde hoşuma gitmişti. Bence güzel bi oyun olacak. b2p olur ve ekstra para istenmezse satın alırım. f2p olup p2w olmazsa acımam çekerim.
Sosyal ağlarda paylaş

eregorn said:

Diablo oyunun mobil olması ile hiç bir alakası yok bu tepkilerin. PR meselesi. "Diablo 4 yapıyoruz ama daha zamana ihtiyacı var. Onu beklerken bunu oynayın istedik" dese, bu kadar tepki gelmezdi. Çıkınca da paşa paşa oynardık.

bu anlama gelen bişiler söylediler zaten blizcondan 1,2 hafta önce
Sosyal ağlarda paylaş

forumdan mavi post

pattisliborek said:

mavi gelmiş... dağılın diablo 4 yok. yapçaz tabi ama şimdi zamanı değil çekmiş bliz0rd.

netflix
remake d1? d2?
diablo 3 için MÜTHİŞ DLC HEM DE DRUID ÇAR VAR ACT 6 İLE

bu olacak galba.

said:
BlizzCon 2018 is almost here and we’ve seen a lot of rumors flying around about our plans for Diablo at the show. These are very exciting times—we currently have multiple teams working on different Diablo projects and we can’t wait to tell you all about them . . . when the time is right.

We know what many of you are hoping for and we can only say that “good things come to those who wait,” but evil things often take longer. We appreciate your patience as our teams work tirelessly to create nightmarish experiences worthy of the Lord of Terror.

While we won’t be ready to announce all of our projects, we do intend to share some Diablo-related news with you at the show.

November 2 will be an especially diabolical date—not only is it the first day of BlizzCon, it’s also when Diablo III arrives on the Nintendo Switch. If you’re planning to pick up the game (the digital download will be available starting at midnight on launch day) and are joining us in Anaheim, be sure to bring your console. We’d love to slay some demons with you on the show floor.

Again, we want to thank you for your patience and support. We are eternally grateful to you and the millions of other Diablo fans around the world whose passion for this franchise inspires us and keeps our fires burning.

We’ll see you in hell . . . and at BlizzCon!
Sosyal ağlarda paylaş

Ya diablo 4 için 20 saniyelik teaser atsalar bile biraz daha yumuşardı yorumlar.

bethesda mesela 1 saat fallout 76 kustu sonda bi teaser attı nötrledi ortamı.

bunlar full mobil gidip üzerine yorum silip videoları falan tekrar upload ettiler.

kaç yıllık firmasın sen ya şu tepkinin geleceği gün gibi açık.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

oyun piyasasının mevcut durumunun 1 numaralı sorumlusu oyuncular kesinlikle..

ya ne olacağı belli olmayan bitmemiş oyunlara binlerce dolar verenleri görünce herkesin ağzı sulanıyor tabii. Starcitizen mıydı neydi uzay oyunu, bitmemiş oyunun uçağını sattılar binlerce dolara.
Sosyal ağlarda paylaş

Patide ben yandım herkes yansın zihniyeti var fjfj. Neydi o bi mmo ya 300 dolar verdi herkes çinli mi koreli mi ne oyunu.

Pişman olan kisi oyunu 1 2 hafta çılgın gibi övüyor. Amaç bataklığa arkadaş çekmek fjfj. 2 hafta sonra bakmışsın adam başka oyun başlığında. E hani oyun müthişti fjdj
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...