Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warcraft III: Reforged

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

Fin said:

warcraftin en guzel yani interlude tadindaydi hani vanilla-tbc-lich king e kadarwowla guzel gitti
wowun hikayesini su dandik grafikli oyuna aktaramamak yazik bu saatten sonra wc4 gelse cok meh bisi olacak campaign yapmanin bi olayi olmaz.

ben de böyle düşünüyorum. wc3, frozen throne üstüne wow vanilla birbirleriyle çok organik şekilde devam eden hikayeler. hatta yanlarında o zamanlardaki warcraft romanlarını da eklerseniz birbiriyle uyumlu genel bir lore çıkıyor ortaya. hem de wow'a hazırlık şeklinde geliştiği için hikayelerin hepsi tam olarak yeni karakter açıp o ırkın bundan sonraki kaderini belirleyecek hikayeye giriş yapıyorsun havasını veriyor her şey. çok başarılı şekilde hazırlanmış bir world building var vanilla'ya hazırlık olarak ve vanilla'da. ama son expansionlarla artık warcraft'ta ne lore kaldı ne world building.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi yalnız vanilla ve tbc'nin doğru düzgün hikayesi yok ayrı ayrı quest zincirlerinin var işte varsa. Hadi vanilla için normal sonuçta sütçü karakterini warcraft evrenine salıyorlar kaybolup gidiyorsun zaten de tbc bugün çıksa lore ve hikaye açısından yerden yere vurulur.

Bfa'nın hikaye olarak çok eleştirilmesinin sebebi önem vermemeleri değil aksine çok önem verip de becerememeleri.
Sosyal ağlarda paylaş

samaella said:

wc3 sinematikleri zamanının ötesindeymiş abi çok net. Illidanınki de çok iyiydi frozen throne'da. Bu sinematiği sonunda orc&human infernal cesedi üstünde bitirip WC4 girseler o salon yıkılırdı.

şu, beklenen şu işte. remaster fln güzel şeylerde beklenen bu. wc4 gelmez zaten, sc3'te gelmez eğer hikaye üzerinden gidiyorsak, adamlar bu konularda iyi olsa zaten wowda coşarlardı epeydir takip ediyorum ama kısırlar bu konuda yeni güzel şeyler bence çıkmıyor. progress yapacam diye onu bunu kestirince de boss kalmıyor. :D

valla benim bi hikaye serisi vardı, şimdi oyununa vs kasıyorum design tarafındayım da şöyle bir fikir var kafamda bittikten sonra aslında koca galakside .ikindirik bi gezegendeki ufak bir adamsını çok güzel işleyip sonrasında expansionlarla hem gameplay hem de lore'u genişletmek bunu yaparkende 1 tane gezegene 2 side'a takılı kalmamak sınırı belli olmayan biraz daha warhammer kafasında bir evrende keşif yapçam. keşif kısmıysa star trekten özentiliğim. bilinmeyene açılma vs. bu kısmı warhammer daha iyi yapıyor da oyunları kötü asdas
para var ama bulurlar birilerini uydururlar yine bişiler de son bi kaç senedir blizzard pek bana hitap etmiyor
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
reforged preorderlayanlara warcraft 3 classic beleş geliyormuş. Daha önce hiç ladder atmamıştım. hazır oynayacak başka oyun yokken ladder kasıcam.

grubby izleye izleye oyun muhteşem göründü gözüme. resmen sırf sc2 çıktı diye unutulmuş oyun. aslında gameplay hala baya güncel görünüyor

burada başka kasıcak olan varsa dürtsün. reforged çıkana kadar ısınırız
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 ay sonra ...
  • 3 ay sonra ...
On 6.12.2018 at 04:17, Phyx dedi ki:

reforged preorderlayanlara warcraft 3 classic beleş geliyormuş. Daha önce hiç ladder atmamıştım. hazır oynayacak başka oyun yokken ladder kasıcam.

grubby izleye izleye oyun muhteşem göründü gözüme. resmen sırf sc2 çıktı diye unutulmuş oyun. aslında gameplay hala baya güncel görünüyor

burada başka kasıcak olan varsa dürtsün. reforged çıkana kadar ısınırız

Grubby kopek gibi oynuyor ya kaç aydir

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...