Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

anakart sıvı temasi

Fin

Öne çıkan mesajlar

markayi editledim bazi gelismeler var olursa yazarim buraya da.
garanti kapsaminda olmasi cok umrumda degil anakartta noktasal bi bolge hasar gormus kisa devre veriyor yeni anakart siparisi gumruge takiliyor.solusyon tamir 7-8 haftayi bulur dediler {:
firca solusyon temizlemeyle olacak kadar kolay degilmis bide onuda gordum dun
Sosyal ağlarda paylaş

bi önceki sayfada yazdim markayi editledim sonra.

arkasinda sokulebilen bi pil yok o yuzden sıvı temasından sonraki ilk 4-6 saatte gecerli o butun temizleme olaylari. OEM olarak karti siparis edince gumruge takilma ihtimali cok yuksek dediler.
servisten ciktiktan sonra teknik servisteki eleman geldi tahtakele'de bi yere yonlendirdi hi hosuma gitmesede mecbur gittim cok bi opsiyonum yoktu cunku 6200 vs harddiski kurtaririm bari oraya gittigimde ilk gun servise gittigim iki elemani gordum.servis calisanlariymis haftada 40 saat serviste kalaninda dukkanda calisiyorlarmis.

1500-2000lira bi ucretle servis ve garanti kapsamina sokup degistirebileceklerini soylediler kabul ettim bakalım nolcak sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

yahu alıp almamak problem degil buldum zaten 350$a satiliyor ama onun gelmesi söküp montajı temizliği
basindan beri iste bunu benim yerime yapacak bi bilgisayarci ariyordum cunku gercekten hic anlamiyorum cunku hani rami bile slota takamiyorum :3.
cok hosuma gitmedi o scam olayi ama minumum süre ve fiyat olarak en geçerlisi o oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
applev0dka said:

up!!

kola değil de su dökülmesinde böyle bir şeye gerek var mı ? ne yapmak gerek

benim macbook pro'ya 50'lik bira dokuldu,
icini acip logic board'u 6-7 ay once saf su (klima suyu :D) ile temizledim.
ustundeki fazla suyu yine fircayla aldim.
1-2 gun kurumasi icin golge yerde biraktim.

su an cillop
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...